fbpx

Ieškokite gintaro krislelių

ieskokite gintaro krisleliu
Pozityvumą dažnai sieju su gintarų paieška prie Baltijos jūros. Nuo vaikystės be galo mėgstu šią “žvejybą”. Kai jūra ima “mesti” gintarus, dažniausiai šie nuostabūs saulės krisleliai būna pasislėpę jūržolių gausybėje. Ir jei sutelksite dėmesį vien tik į jas, gintarą pamatyti – taps sunkiai įmanoma.
Taip pat sunkiai įmanoma tapti laimingu maitinantis tik neigiamomis emocijomis. Nepaisant to, daugelis žmonių yra taip „paskendę“ savo problemose – jūržolių gausoje, kad nustoja pastebėti bet ką teigiamą, gyvenimą piešia tik pilkais ir juodais atspalviais.
Norėdami to išvengti, sutelkite dėmesį į pozityvius dalykus. Tai nereiškia, kad siūlau užmerkti akis ten, kur reikalinga mankšta, švara, disciplina ir panašūs dalykai. Aš laikausi nuomonės, kad netgi jei atrodo, jog situacija yra be galo sudėtinga, joje visada galima rasti bent mažą krislelį pozityvumo – mažą kruopelę švytinčio gintaro. O žiūrėk, jį pastebėjus, dar vieną, ir dar. Ir jau pilnos saujos švytinčio grožio. Veidai pasipuošę spinduliuojančiom šypsenom. Tai tikrai nėra sunku ir nereikalauja jokių ypatingų sugebėjimų.
Šis būdas yra greičiau bandymas pakeisti savo mąstymą ir vertinimą apie mus supantį pasaulį. Kartu tai puikiai padeda sutvarkyti savas mintis ir pradėti gyventi be neigiamų emocijų.
Pabandykite. Atraskite gintarus savyje.
💕Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ