fbpx

Drąsa klausyti savo širdies melodijos

drasa klausyti sirdies
Kaip gera girdėti melodiją. Savą unikalią melodiją, sukurtą savu širdies ritmu. Tik čia reikia ypatingos drąsos priderinti ausis prie šios dangiškos kompozicijos, nuklystant nuo pažįstamų akordų, kuriuo gaudžia mus supantis pasaulis. Galėčiau pasakyti, jog – klausymasis savo širdies dažnai matomas lyg nepaklusnumo aktas, drąsus nukrypimas nuo įprastinio.
Ir žinoma šis harmoningas maištas įprastai iškyla, kai randame drąsos žengti mažiau numintu keliu, leistis į kelionę, kuri nepaiso nusistovėjusių susitarimų. Kai randame drąsos daryti dalykus kitaip nei visi kiti, nuspalvinant naujais atspalviais ir raštais visuomenės nubrėžtas linijas.
Tenka pakankamai pasitikėti savimi, kad galėtume rizikuoti naviguoti gyvenime, nežinant laukiančių siužeto vingių. Tačiau magija atsiskleidžia būtent čia. Čia gimsta šventa piligrimystė, pranokstanti teisimą ar kritiką ir leidžianti klestėti empatijai. Čia mes nutildome ir išorinius lūkesčius, atpažįstame įvairius instrumentus, kurie prisideda prie mūsų didžiojo gyvenimo orkestro.
Tad, būkite drąsūs ir leiskite savo širdies melodijai vesti jus per neatrastus vandenis. Tapkite savo istorijos maestro, orkestruodami simfoniją, kuri reikalauja drąsos būti savo autentiškume.
💕Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ