fbpx

AUGIMO PATARIMAI

augimo patarimai
Kartais būna sunku atrasti nuo pradėti. Nors ir žinom, kad didelė kelionė prasideda nuo žengimo pirmų žingsnių, bet dar reikia sugalvoti, kad bus tie pirmieji žingsniai 😊
Tai štai jie – labai paprasti ir visiems suprantami:
1) Medituokite
Skamba sudėtingai? Pradėkite nuo „nulinio žingsnio“ – atsisėskite ramiai, tyloje ir stebėkite savo kvėpavimą. Įkvėpkite ir iškvėpkite. Ir taip 5 min. Pasistenkite daugiau nieko negalvoti. Tik apie įkvėpimą ir iškvėpimą. Palaipsniui didinkite trukmę. Pažengę medituotojai gali taip sėdėti kelias valandas. Net ir be sąžinės graužimo, kad nieko neveikia 😊
2) Tobulėkite
Paskaitykite įvairias augimo knygas, kurias parekomenduos draugai. Kiekvienoje augimo fazėje jums bus priimtina skirtinga literatūra. Pažiūrėkite, kas „prilips“. Vietoje knygų tinka ir YouTube video, filmai.
3) Junkitės prie bendraminčių
Bus smagu pasikeisti patirtimis, patarimais. Išgirsite unikalių istorijų, kas ir kaip padėjo bendraminčiams augti. Jungimasis prie bendraminčių einant augimo keliu labiau įtraukia ir motyvuoja. „Būrelių“ tam rasite labai daug vidinio augimo grupėse soc. tinkluose.
4) Dalyvaukite susitikimuose
Apsilankykite įvairiuose dvasiniuose rateliuose, susitikimuose, konferencijose, seminaruose. Žiūrėkite, kas jums prilips. Pabūkite trumpą laiką „dvasiniu turistu“ ir išbandykite įvairias naujoves.
5) Išeikite laukan
Pasidžiaukite gamta, medžiais, stebėkite upės tekėjimą ir ežero bangeles. Klausykite bangų mūšos ir medžių ošimo. Pasivaikščiokite atkreipdami dėmesį į smulkmenas – lapus, žole, kankorėžius, smilgas, uogas. Pasidžiaukite tuo. Tai ne tik sveika jūsų kūnui, bet ir priartina jus prie savęs.
Vladas Sapranavičius

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ