fbpx

Atsikvėpkite

Atsikvėpkite
Leiskite atsikvėpti tiek Sau, tiek ir Kitiems 🌱
Gyvenimo šurmuly, kartais pamirštame suteikti sau ir kitiems erdvės iš tiesų atsikvėpti. Pasineriame į savo taisykles ir lūkesčius, stengdamiesi priderinti visus prie savo iš anksto numatytų formų. Tačiau juk tikroji gyvenimo grožio esmė yra leisti kiekvienam individui žydėti savo unikaliu būdu.
Kaip gėlei reikia vietos augti, taip ir mums. Leiskime sau akimirkai atsikvėpti ir pasigrožėti savo gyvenimo grožiu. Suvokime savo kelionės žavesį, mėgaukimės momentais ir leiskime gyvenimui tikrai natūraliai klostytis galbūt net piano piano (lėtai lėtai) ritmu.
Juk, iš tikrųjų, viskas yra paprasta ir sąžininga…
Mums duodama tiek, kiek gali ir nori… ir neverta ginčytis dėl to, nes ir mes duodame tik tiek, kiek galime ir norime…
Yra kvaila manyti, kad jei žmogus gali duoti daugiau, privalu jį versti tai padaryti…
Nereikia.
Nes tai, kas gaunama dirbtinai, ir liks dirbtiniu…
Tad, manau jau metas išsilaisvinti nuo nuolatinio lyginimo ir nepertraukiamos konkurencijos grandinės. Nes giliai tikiu, jog kiekvienas iš mūsų turi savo kelią, ir tikrai gera pripažinti kitų pasiekimus be būtinybės žūtbūt juos pralenkti. Juk tikroji sėkmės šaknis slypi mūsų viduje, o ne bandant aplenkti kitus.
Leiskite atsikvėpti ir sau, ir kitiems. Apkabinkite savo tikrąją ašį, atsisakykite lūkesčių ir raskite džiaugsmą tiesiog būdami savimi. 🌺🌏✨
💕 Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ