fbpx

Ar girdite laimės melodiją?

ar girdite laimes melodija
Ech…kaip dažnai mes įsipainiojame į turto, šeimos, tikslo ir sėkmės siekimą. Tačiau tarp šių siekių chaoso kartais pamirštame, kad tikroji laimė nėra tolima viršūnė, pasiekiama per triūsą, pasiaukojimą ar dovanų gausą po egle. Priešingai, tai melodija, grojanti dabartiniu momentu, laukianti, kol prisijungsime prie jos ritmo.
Galima sukaupti didžiulius turtus, tačiau jaustis be džiaugsmo. Gali supti mylinti šeima, tačiau kasdieninio gyvenimo nuovargis gali užgožti grįžimo namo šilumą. Siekti savo gyvenimo pašaukimo yra nuostabu, tačiau laimėjimų ir atlyginimo manija gali mesti šešėlį džiaugsmui daryti tai, kas jums patinka. Pinigai, santykiai, kelionės ir karjera gali suteikti laimės žybsnius, tačiau jie nėra laimės esmė.
Laimė veikiau priklauso nuo to, kaip mes gyvename dabar. Tai nėra tolimas trofėjus, pelnytas per ilgus kovos metus. Svajonės, dėl kurių ašarojote, gali pasirodyti tuščios, jei jos neatlieps jūsų širdies plakimo. Tie, kurie vaikėsi savo svajonių per prakaitą ir vargus, patvirtins – laimė kelio gale nelaukia; ji įtraukta į pačią kelionę.
Laimė nėra tolimas kraštas, kurį pasieksite po ilgos ir sunkios kelionės. Tai dabarties daina, laukianti, kol bus išgirsta. Ji randama iš pažiūros įprastomis akimirkomis, kai gyvenimas puikiai dera su jūsų širdies troškimais. Taigi, naršydami po kasdienybės, ypač prieššventinės, sudėtingumą, nepamirškite stabtelėti, atsikvėpti ir pasigrožėti dabarties simfonija. Nes laimė nėra nepagaunama; ji čia ir dabar, laukia, kol priimsite jos melodiją.
💕 Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ