ŽMOGUS GIMSTA TADA, KAI TAMPA RYŽTINGU 2019 vasario 27

Ryžtas žymi žmogaus tiek fizinį, tiek emocinį, tiek ir dvasinį gimimą. Tie, kurie gyvena neryžtingume, dar nėra tapę savo gyvenimo šeimininkais. O neryžtingume gyvena milijonai, jie negali priimti nei vieno sprendimo. Jie visada pasikliauna kažkuo, kas nors nuolat turi nuspręsti už juos.

Bet tai, tam tikra prasme, panašu į vergiją. Įdomu, jog priimtą ir palaikomą savo noru.

Sprendimas ateina iš jūsų vidaus. Ir kai jums reikia priimti svarbų sprendimą, ir jei šis yra susijęs su svarbiais jūsų gyvenime klausimais, tada gimsta individualumas.

Kaskart priimdami sprendimą atminkite: jei nusprendėte, laikykitės to; kitaip nepriimkite sprendimo, nes jo priėmimas ir nesilaikymas yra daug pavojingesnis nei neryžtingumas. Taip, jūs prarandate pasitikėjimą savo esme. Jūs tampate vis labiau nepasitikinčiu, nuolat abejojančiu.

Priėmę sprendimą, veikite, ženkite žingsnį po žingsnio tol, kol pasieksite tikslą. Siekite jo visa širdimi, sutelkite dėmesį taip, kad neapsigręžtumėte atgal. Ir jei galite tai padaryti, jūs pajusite, kad jumyse gimsta aiškumas, kad nežinomybės rūkas sklaidosi ir kažkas centruojasi jūsų viduje. Gimsta gebėjimas suvokti ir priimti save kaip savo gyvenimo šeimininkus.

su meile
Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form