fbpx

ŽALIA BANGA

ZALIA SVIESA

Skambina J., prašo padirbėti online. Sutariam laiką. Galvoju, kad kilo klausimų po paskutinio seminaro.
Sutartu laiku susiskambinus, pasirodo, kad klausimas daug įdomesnis. J. pasakoja, jog pastaruoju metu pradėjo kelias skirtingas veiklas, kurios jam labai mielos. Visose 3 veiklose viskas einasi kaip per sviestą – visi padeda, visos valstybinės įstaigos palaiko, žodžiu, jaučiasi lyg pastoviai važiuotum su „žalia banga“. O klausimas toks – „ar čia normalu ir viskas gerai, kad taip neįtikėtinai viskas klojasi? Ar taip gali būti?“ 😊
O priešistorė buvo tokia, kad pirmai sesijai mes susiskambinome mažiau nei prieš metus. Jis dirbo emigracijoje, gyvenime viskas atrodė pilka, santykiai šlubavo. Žmonės jam aiškino, kad čia bus kaltas nužiūrėjimas.
Pradėjome dirbti nuo santykių, o vėliau pradirbome ir keletą kitų temų, kurios buvo svarbiausios. J. patyrė, kokios lengvos ir įspūdingos transformacijos, tad nusprendė ir pats apsimokyti ThetaHealing metodikos. Baigė tris įvadinius kursus, skraidydamas savaitgaliais į Lietuvą.
Gyvenimas pradėjo sparčiai keistis, visose sferose atsirado aiškumas. J. grįžo į savo gimtą miestą Lietuvoje ir pradėjo užsiiminėti veiklomis, kurios jį labiausiai veža.
Tad ir paskutinės sesijos metu mano atsakymas buvo, kad čia viskas yra gerai. Tokia būsena, nors ir neįprasta daug kam, bet ji tokia ir turėtų būti pas visus, kuomet esi savo kelyje, užsiimi tuo, kas labiausiai patinka, kartu teikdamas naudą aplinkai.
Tiek tada su J., tiek dar su keletu žmonių paskutiniu metu aptarinėjome, kodėl jiems viskas „susigalvoja“ ir „įsigyvendina“ taip lengvai, o kitiems tokios mintys neateina ir kiti tuo neužsiima. Kartais net žmonės galvoja, kad tai kažkokia neteisinga veikla, probleminė, nepelninga, nes kodėl tada kiti tuo neužsiima? Genialumas čia slypi paprastume – jei ta veika yra jūsų, tai jūs ją ir pamatysite, sugalvosite. Jums ji eisis lengvai. Visa Visata įsijungs tam, kad padėti jums. Kažkas, matydamas jūsų sėkmę, galbūt bandys kopijuoti, bet nieko iš to neišeis, nes tai bus ne to žmogaus veikla.
Tad imkimės to, apie ką ilgiausiai svajojome, bet taip ir nesiryžtame pradėti. Jei jaučiate, jog tai jūsų veikla, tai bus ir palaikymas, ir resursai, ir vystymo idėjos.
Ar jūs dabar važiuojate su „žalia banga“? Pasidalinkite!

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form