VISKAS KĄ MES DUODAME IR GAUNAME YRA MUMYSE 2019 vasario 19

Negalime atiduoti to, ko nėra mumyse. Ir mes taip pat negalime to gauti. Viskas, ką galime gauti iš kitų žmonių, turėtų būti prieinama mums dar prieš gaunant. Tik tada mes būsime jautrūs tokiai medžiagai. Galime priimti tik tai, kas esame mes patys …

Norint mylėti, jūs turite būti kupini meilės. Kas yra kupinas neapykantos, traukia neapykantą. Kas yra prisipildęs nuodais, nukreipia į save nuodų srautą iš viso pasaulio. Panašus pritraukia panašų. Tas pats nutinka ir žmonėms. Tas, kuris nori skleisti gėrį, džiaugsmą, ramybę, turi užsipildyti gėriu, džiaugsmu, ramybe. Tas, kuris nori rasti Dievą, turi pažadinti Dievą savyje. Mes turime pažodžiui tapti tuo, ką norime įgyti. Kad būtume laimingi, mes turime užsipildyti laime. Būtina tapti laime. Tik laimė gali pritraukti laimę sau. Argi nesimato, kad nelaimingas protas gali ieškoti tik nelaimių, net tada, kai jų sunku rasti?

Tas, kuris kankinasi, visame pasaulyje mato tik kankinimus. Tas, kuris yra prislėgtos būsenos, mato viską depresijos spalvomis. Tiesą sakant, žmonės renkasi tai, kas jiems artima. Jie renkasi, kas yra juose. Mes ieškome išorėje to, kas jau yra mumyse. Pasaulio su visomis savo sąlygomis ir aplinkybėmis – veidrodžio, kuriame mes galime išvysti patys save iš skirtingų kampų ir įvairių formų.

Viskas, ką mes duodame, yra mumyse. Viskas, ką mes gauname, jau yra mumyse. Mūsų visa egzistencija sutelkta mūsų „ aš“. Mes negalime pabėgti nuo savęs. Čia ir taika, ir išsigelbėjimas, skausmas ir malonumas, smurtas ir nesmurtas, nuodai ir nektaras.

su meile
Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form