fbpx

TIKSLO SIEKIMO PATARIMAI

tikslo siekimo patarimai
Daugybėje protingų knygelių rasime patarimų kaip siekti tikslo, motyvuoti save. Imkime šią išmintį ir pridėkime prie jos tai, ką žinome iš ThetaHealing metodo, skirto darbui su pasąmone. Pažiūrėsime kas gausis! 😊
1. Kelkime sau tikslus.
• Bet koks tikslas neveiks. Intuityviai pajauskime ar išsikeltas tikslas eina iš širdies? Ar degame entuziazmu?
• Ar šis noras / tikslas nepagrįstas ego? Gal to siekiame tam, kad mus gerbtų, pripažintų, garbintų? Tada reikėtų padirbėti su savo ego ir atsisakyti tokio netikro tikslo.
• Ar išsikeltas tikslas neateina iš įsitikinimo, kad tai privalome padaryti? Jei jis iš ten – dirbame su prievolėmis. Pvz. išgelbėti pasaulį, padėti visiems prašantiems ir neprašantiems ir pan.
• Ar yra vidinis užtikrintumas, kad tikrai pavyks? Jei ne, dirbame su pasąmonėje tūnančiomis abejonėmis, dėl ko tai gali nepavykti.
2. Vizualizuokime galutinį rezultatą
• Esu tikras, kad esate girdėję apie vizualizaciją mintyse, apie žurnalų karpymą bei koliažų dėliojimą, svajonių namo nuotraukos pritvirtinimo ant kompiuterio darbastalio. Prie viso to pridėkime ThetaHealing manifestaciją.
• Vizualizuodami galutinį rezultatą lengviau pastebėsime pasąmonines kliūtis, kurios trukdo rezultatui realizuotis: pavydės draugai, smerks kaimynai, nusivils tėvai ir t.t. Atrandame šias kliūtis ir šaliname jas ThetaHealing sesijose.
3. Išskaidykime didelius darbus į mažesnes užduotis.
• Darbas neatrodys toks baisus, jei bus padalintas į gabaliukus. Galvodami apie tai, kaip atlikti šią mažą užduotį, susidursite tik su vienu – kitu pasąmoniniu barjeru, o ne iškart su visa jų lavina. Tad maža krūvelė darbų su savo vidiniu augimu taip mūsų negąsdins kaip dešimties baisių pasąmoninių trukdžių krūva.
4. Struktūriškai organizuokime darbus
• Esate linkęs atidėlioti? Padirbėkite su pasąmoniniais blokais, verčiančiais jus atidėlioti darbus.
• Negalite susifokusuoti? Vadinasi atrasite pasąmoninių kliūčių ir čia. Dirbame su jomis.
5. Paprašykime pagalbos
Nebūtinai visas užduotis turime atlikti patys! Kai kurioms užduotims gal turime per mažai jėgos, o kai kurioms gal per mažai kompetencijos? Paprašykime pagalbos pas tuos, kas gali padėti.
• Jei viduje jaučiate, kad viską privalote padaryti patys, padirbėkite su šia pasąmonine savo prievole.
• Jei jaučiame, kad atrodysime menkesni, jei paprašysime pagalbos, vėlgi, gaudome savo pasąmonės tarakonus.
6. Švęskime pasiekimus
Pasidžiaukime pasiekimais. Pasiekėme tam tikrą riboženklį savo projekte? Sugalvokime, kaip save nudžiuginsime ir pasveikinsime dėl to? Restoranas, masažas, pirtis, kelionė, dovana? Viskas tinka. Šie džiugūs savęs apdovanojimai bus papildomas motyvacinis elementas dirbant prie užduočių.
• Vidinis balsas sako, kad esame neverti atlygio dėl „tik tokio tarpinio pasiekimo“? Pažiūrėkime – gal pasąmonė bijo, kad būsime vertingi?
• O gal pasąmonė draudžia mylėti save, nes tai negerai? Čiupkime pasąmonę už ragų!
Prie kiekvieno punkto radome kažką, kur ThetaHealing metodas darbui su pasąmoniniais apribojimais padės mums siekti tikslų 100 kartų efektyviau. Tad, kaip visada, turime dvi galimybes:
1) Išmokti ThetaHealing metodo ir augti savarankiškai.
2) Kreiptis į teta praktikus ir paprašyti jų pagalbos.
Sėkmės planuojant ir realizuojant!
Vladas Sapranavičius

 

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form