fbpx

TIESIOG IŠMOKITE PASIRINKTI

pasirinkimai

Viskas pasaulyje yra tik pasirinkimo klausimas, nieko daugiau. Nėra išankstinių nuostatų, nepasiekiamų viršūnių.
Jūs patys esate vinys savame bate ir blogi ženklai, jei nusprendėte būti apgailėtini, nieko verti ir vieniši. Jei jums patogiau manyti, kad visas pasaulis yra nusistatęs prieš jus tam, kad nieko nedarytumėte, gyvenkite taip, kaip gyvenote, tiesiog nesiskųskite aplinkybėmis pasaulyje, kur žmonės pasiekia Everesto viršūnę, įrašinėja daugiaplatinius diskus ir vilioja labiausiai neįveikiamas gražuoles, būdami nežinomi ofisų tarnautojai.

Taip, tam reikia turėti valią – turite mokėti pasirinkti ir būti ištikimais pasirinkimui iki galo. Visata yra lanksti ir jautri substancija, iš jos galima nulipdyti kad ir Romos kolizėjų, kad ir Žirmūnų rajoną. Jūs esate vienintelis, kuris turi pasirinkti, ką lipdyti.

Jei norite pinigų – bus, šlovė – užgrius, keliausite – tiesiog nustatykite maršrutą. Ta pati istorija yra su žmonėmis, nesvarbu, ar jie be galo šaltos uolos, dygliuotos žvaigždės – tiesiog nustokite galvoti apie juos kaip apie dygliuotas žvaigždes ir, pradėkite kalbėti su jais kaip su savimi, gyvai, šiltai ir labai švelniai, nustebsite, kaip viskas pasikeis, transformuosis.

su meile
Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form