TAI, KĄ TURITE ŠIANDIEN, YRA DOVANA, O NE SKOLA 2019 vasario 25

Tai, ką šiandien turite, jums suteikiama kaip rezultatas, o ne skolai. Niekas jums nieko neskolingas: nei šalis, nei tėvai, nei draugai (nebent pastarieji ir tėvai yra kažką konkretaus materialaus pasiskolinę), nei gamta. Neskolingas ir Dievas. Šio paprasto, iš pirmo žvilgsnio, požiūrio nesuvokimas, apsunkina daug gyvenimų. Iš čia ir tiek daug aplink nelaimingų.

Viskas, ką šiandien turite, yra jūsų vakarykščio vaisius ir avansas už jūsų rytojų. Jei kas nors turi daugiau ar mažiau už jus, paprasta išvada, kad jo vakar ir rytoj skiriasi nuo jūsiškių.

Šiandien žmonės yra sutelkę dėmesį į tai, kas su juo yra negerai, lygindami savo gyvenimą su kažkuo gyvenančiu (jų nuomone) geriau nei jie. Ironija yra tame, kad niekas negyvena geriau nei jūs! Vienaip ar kitaip visi gyvena lygiose sąlygose, tose, kurias jie sukūrė sau, tose, kurios jiems labiausiai tinka: taip, kai kuriems tinka gyventi griūvančioje lūšnoje, kai kuriems auginant viščiukus ir kiaules, o kažkam – apartamentuose Vilniaus dangoraižyje. Skirtumas nėra piniguose ir kituose išoriniuose požymiuose bei atributuose, skirtumai požiūryje į save ir savuose asmeniniuose gyvenimo ketinimuose, tiksluose. Kiekvienam duota vienodai, net jei manote, kad taip nėra. Tai, ką turite šiandien, yra dovana už jūsų vakar.

su meile
Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form