fbpx

SUSIKONCENTRUOKITE Į SAVE

geliu pieva

Daugelis žmonių aukoja save kitiems, manydami, kad tai daro juos gerais. Tai klaida! Savęs paaukojimas grindžiamas tik pasąmonės mintimis apie gyvenimo gėrybių trūkumą. Taip tarsi sakote: „Gero neužtenka visiems, taigi aš apsieisiu be jo“. Tokie jausmai nėra teigiami ir galiausiai sukelia nusivylimą bei pasipiktinimą. Gausa yra kiekvienam, ir kiekvienas žmogus yra atsakingas už savų troškimų materializavimą. Jūs negalite realizuoti kito asmens noro, nes negalite už jį galvoti ir jausti. Jūsų darbas – jums. Jei pirmenybę suteiksite į savo laimę ir gerą nuotaiką, tada nuostabi jūsų skleidžiama banga, palies kiekvieną jums artimą žmogų.

Kol neprisipildysite iki viršaus, jums nebus ką duoti kitiems. Todėl visų pirma būtina rūpintis savimi, savo džiaugsmu ir leisti kitiems žmonėms rūpintis savo pačių. Kai stengiatės suteikti sau malonumą ir daryti kažką, kas pakelia jūsų nuotaiką, jūs skleidžiate džiaugsmą aplink save. Savo spindesiu, jūs parodote pavyzdį kiekvienam vaikui ir suaugusiam savo gyvenime. Kai esate perpildyti džiaugsmo, jums net nereikia konkrečiai galvoti apie davimą – jis tampa natūralus, kaip kvėpavimas.

Jums reikėtų mylėti save, nes neįmanoma jaustis gerai ir būti laimingam, jei jūs nemylite savęs. Kai blogai elgiatės su savimi, užblokuojate meilės ir gerovės srautus, kurie yra skirti jums pačios Visatos.

Išmokite mylėti save. Aš nekalbu apie tuštybę ar narcisizmą – kalbu apie sveiką pagarbą sau. Ir pamilę save, mylėsite ir kitus žmones.

su meile
Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form