fbpx

SUSIKONCENTRUOKIME Į PROCESĄ

susikoncentruokite i procesa

Susikoncentruokite į procesą, o ne į tikslą

Ar girdėjote, kad verta išmokti mėgautis procesu? Taigi, ši frazė labiau aktuali nei bet kada tiems, kurie trokšta sėkmės ir laimės. Juk verta mylėti ne tik tai, ką norite pasiekti, bet ir tikslo siekimo procesą – mums to reikia kaip vandens.

Deja, daugiausia dėmesio skiriama tik galutiniam rezultatui. Tai kartu žmones motyvuoja ir slegia, tuo tarpu net nekyla noras svajoti apie paties proceso malonumą. Šis požiūris, be abejo, neveiksmingas.

Galite pabandyti įsitraukti į planavimą, kuris leis jums suskaidyti didelį tikslą į mažus komponentus. Tokiu būdu galėsite juos realizuoti daug greičiau, tuo pačiu pakeisdami ir pakoreguodami ne tik savo veiksmus, bet ir pačius mikro tikslus. Taip judėti į priekį yra daug lengviau, nes galite mėgautis įkvėpimu ir džiaugsmu, kurie eina kartu su mažais laimėjimais. Bet vien įkvėpimo, deja, ne visiems pakaks.

Žinote, tai galima palyginti su navigatoriumi. Įsivaizduokite, kad važiuojate nepažįstamu maršrutu – įsijungiate navigatorių, nustatote galutinį kelionės tikslą ir tik tada pradedate judėti. Jūs žiūrite į maršrutą, o ne į miesto pavadinimą, tiesa? Taigi gyvenime vertėtų elgtis lygiai taip pat – atkreipti dėmesį į savo „maršrutą“, į kelią.

Keiskite savo požiūrį į tikslų pasiekimą. Mėgaukitės procesu.

Tam ir dovanoju visiems visiems on-line teta meditacijų maratoną 21×21. Paleisk baimę! tęsiasi. Susimatome jau 03.26.

su meile
Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form