fbpx

Sugrįžti prie esmės

sugrizti prie esmes
Įsivaizduokite save įeinant į didžiulę erdvę, užpildytą žvakutėmis. Didelėmis, mažomis, vienos gėlių kvapo, kitos kepinių aromato. Ar gi jūs stovėsite ir skaičiuosite kiekvieną jų? … Turbūt ne! Gyvenimas – juk ne apie tai. Jis apie tai, kaip patirti šilumą, mėgautis šviesa ir leisti jai nušviesti mūsų dieną.
Tiesiog skaičiuoti žvakutes nėra prasmės, nuo to jos šviesiau nesužibės. Tai neatneš nei laimės, nei džiaugsmo, nei taikos mūsų patirčiai. Taigi, kokių veiksmų vertėtų imtis? UŽDEGTI tas žvakutes ir MĖGAUTIS! Taip uždegti ir mėgautis, kaip kiekvieną pavasarį švelniai šnibžda kaštonų žvakutės! Stebėti, kaip šokančios liepsnos sukuria šešėlius, uždegančius mūsų vaizduotę, skatinančią panirti į dabarties akimirką, nes būtent ten prabunda ir įvyksta tikroji sielos magija.
Negalvokite apie tai, kiek gimtadienių turėjote ar kiek etapų įveikėte. Vietoj to, mėgaukitės savo kelionės spindesiu. Pajuskite jos šilumą, energiją, tyrą gyvybingumą gyvendami savo geriausią gyvenimo versiją. Juk ji ne apie metų skaičių gyvenimo drobėje, o apie gyvenimą metuose.

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ