fbpx

STEBUKLADARIAI, KAS JIE?

stebukladariai
„Atskirti stebukladarį nuo paprasto žmogaus yra labai paprasta: jei tu negali suprasti, kaip jam “tai” gavosi, tada prieš tave stebukladarys”. R. Bachas.
Šie žmonės gali būti minioje, bet jie joje neišsenka …
Jie gyvena tarp paprastų žmonių, tačiau yra tuo pačiu metu ir paprasti, ir neįprasti.
Jų apstu tarp vidutinių statistinių žmonių, gyvenančių kolektyvinių programų tinkle, tačiau jie joms nepaklūsta. Jie laisvi nuo stereotipų ir primestų klaidingų vertybių.
Jie brangina savo vidinę laisvę, vis labiau atsikrato iliuzijų, gerbia savo unikalumą, todėl pirmiausia įsiklauso į save, o ne į kitų žmonių nuomonę. Jie aiškiai girdi ir pasikliauja savo vidinio balso šnabždesiu. Jis jiems yra pagrindinė jų kelio gairė. Galite jiems pasakyti tūkstančius žodžių, duoti milijonus patarimų, bet jei tai nederės su jų vidiniu balsu, jie tik šypsosis (be pašaipos) ir eis toliau savuoju keliu.
Iš išvaizdos jie yra paprasti žmonės … Bent jau taip atrodo iš tolo. Tačiau užtenka priartėti prie jų ir tarytum kažkas užpildo jus begaline ramybe … Vien buvimas šalia tokių žmonių užpildo jus energija, įkvepiančia kurti bei nežinoma galia, kuria norisi sekti …
Kažkuo iš esmės skiriasi šie žmonės nuo daugelio… Jų pasitikintis, gilus žvilgsnis skverbiasi tarytum rentgeno spinduliai …
Jie žino, ko nori. Žino, kaip tai pasiekti. Ir jie pasiekia tai, ko nori. Ir tai nesusiję su savanaudiškumo klausimais, ir ne su galimu pripažinimu, pagyrimais, apdovanojimais ar pergalėmis.
Jie nori parodyti kitiems, kad visi sugeba daugiau. Jie nori parodyti, kad galima gyventi kitaip, visapusiškiau ir harmoningiau.
Jie nori padėti kitiems žmonėms išsiugdyti savus talentus.
Jie nori padėti kitiems atverti akis ir širdį.
Jie žino kada ir kaip tai daryti.
Juose jaučiama galia …
Galia be žodžių, visumos galia …
Unikalumo galia, atviros, užpildytos gerumu širdies galia …
Tegul kiekviena 2021 – ųjų sekundė atveria vis giliau jumyse sąmoningus stebukladarius nešančius visatai taiką ir gyvenimo žaismą.
💕 Inga ir Vladas

 

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ