fbpx

Seminaras Efektyvus darbas su savimi

2020.03.14 16:00
Pradžia
2020.03.14 21:00
Pabaiga
5 val.
Trukmė
Vilnius
Vieta
Šis seminaras jau įvyko

RENGINYS PAŽENGUSIEMS TETA PRAKTIKAMS, KURIEMS VIS DAR SUNKIAI SEKASI DIRBTI SU SAVIMI

Seminaras vyksta šeštadienį nuo 16:00 iki 21:00 val. Vilniuje (galima suderinti su tuo pačiu metu vykstančiu seminaru „Tu ir Tavo vidinis ratas“)

Reikalavimas: Seminaras skirtas turintiems ThetaHealing® Giluminių kasinėjimų seminaro sertifikatą.

Koks rezultatas?

Įvaldoma efektyvi giluminio kasimo schema

Ne tik reaktyvus, bet ir proaktyvus darbas su įsitikinimais

Efektyvumo sprogimas dirbant ne su atskirais įsitikinimais, o su paketais

Kūrėjo pasitelkimas sudarant efektyvią asmeninio tobulėjimo programą

ThetaHealing seminaruose dažniausiai dirbame poromis. Todėl darbas poroje mums yra pažįstamas, priimtinas ir įprastas. Tik dėl to, kad ne kartą tai darėme seminare, darėme po seminarų, dirbome su klientais. Deja, seminaruose yra mažai praktikų, kuriose turėtume galimybę dirbti patys su savimi. O tai reikalinga tam, kad atsirastų pasitikėjimas, įgūdis, įprotis. Tada galėtume sparčiau augti, kasdien dirbdami su savimi. Šio seminaro tikslas - tai pagalba pažengusiems teta praktikams įvaldant darbą su savo pasąmone. Jame net 75% laiko bus skirti praktikai dirbant su savimi.

SEMINARO PROGRAMA

1 dalis TEORIJA: Darbo su savimi schema PAVYZDYS: Parodomoji sesija PRAKTIKA: Užduotis dalyviams. Aptarimas.
2 dalis TEORIJA: Proaktyvusis nuskaitymas PRAKTIKA: Užduotis dalyviams. Aptarimas.
3 dalis TEORIJA: Darbas su įsitikinimų paketais. PRAKTIKA: Užduotis dalyviams. Aptarimas.
4 dalis TEORIJA: Efektyvios tobulėjimo programos sudarymas. PRAKTIKA: Užduotis dalyviams. Aptarimas.

RENGINIO VIETA

Teta klubas
P. Vileišio g. 14-1, Vilnius

Atskiras įėjimas iš namo galo. Pilkos durys su užrašu „1“.

INSTRUKTORIUS

Sveiki, aš esu Vladas ir kviečiu tave suvokti pilną savo gebėjimų potencialą.

Lauksiu taves ThetaHealing seminaruose, kuriuose drauge mokinsimės chirurgiškai „išoperuoti“ blokuojančius pasąmoninius įsitikinimus. Tai seminarai apie sąmoningumą, galimybes ir jų atskleidimą. Mano praktika rodo, jog seminaro dalyviai naujai atranda save, atsiranda naujas žinojimas ir išsiplečia jų realybė. Būtent šie dalykai išlaisvina žmogų ir padovanoja suvokimą, kad daugiau nebereikia konkuruoti su Savimi. Taip baigiasi vidinė įtampa ir išsilaisvina galinga Visatos energija. Kviečiu Tave susitikti šiam tikslui!“

ThetaHealing metodikos Vladas mokėsi pas iškiliausius pasaulio mokytojus: Vianną Stibal (JAV), Ingą Heron (Lietuva), Hiroyuki Miyazaki (Japonija), Mark Anthony (Australija), brolius Pazus (Izraelis). Paspaudę ant šios nuorodos rasite sąrašą sertifikatų, kuriuos ThetaHealing srityje Vladas yra gavęs.

Kas įeina į kainą?

Klausymas

5 valandų seminaras

Keturios teorinės dalys su praktinėmis užduotimis.
arbata

Arbatos pertrauka

Arbata, kava ir užkandžiai.
Dalomoji medžiaga

Dalomoji medžiaga

Darbo su savimi schema

Pilna kaina

125 Eur

Ankstyvos registracijos kaina

100 Eur

Kartojantiems kursą nuolaida

50%

Atsiliepimai

Aiški, struktūrizuota, patobulinta kasinėjimo būdų schema, kurią nuo dabar nuolat naudosiu :) Praktikos metu suvokiau ir patyriau, kad darbas su savimi nereikalauja daug laiko ir ypatingų pastangų. Nuostabu, kai per 10 minučių gali transformuoti ne vieną įsitikinimą, o visą įsitikinimų paketą. Dėkoju už pasidalinimą savo atradimu kaip dirbti su savimi greitai, lengvai, bet efektyviai.

Jurgita

Seminaras labai patiko - per trumpą laiką, kelias seminaro valandas, gavau išties daug - koncentruotą kasimo su pačiu savimi schemą ir netgi iš anksto paruoštus savo pačios įsitikinimus, kuriuos pamačius iškart supratau, kad tikrai tokius turiu! Smagu, kad kasti mokėte pačiu paprasčiausiu ir lengviausiu būdu, o seminaro pabaigoje netgi supratau, kad kasimą sau galiu atlikti net pačiu greičiausiu būdu, ilgai neužsibūnant toje situacijoje, kurią, analizuoju.

Agnė

Seminaras labai tiko ir patiko, nes buvo paprastai suprantama efektyvaus darbo su savimi technika. Pats seminaras trumpas ir aiškus. Jau kitą dieną šią išmoktą informaciją panaudojau sau ir savo artimiems su teigiamu rezultatu. Labiausiai patiko dalis kur buvo atliekamas darbas su įsitikinimų paketais. Dėkoju už suteiktas žinias.

Erikas

Atsiliepimai

Esu dėkinga Vladui už visas praktinio seminaro „Efektyvus darbas su savimi” užduotis ir įžvalgas – asmeniškai gavome ribojančius įsitikinimus ir iš karto pritaikėme efektyvaus darbo su savimi principus. Jau po pirmojo giluminio kasinėjimo pajutau, kad pagaliau žengiau didelį žingsnį į priekį, dirbant su savimi.

Diana

Seminaras buvo naudingas :) Ačiū :) Po seminaro sekasi "kasinėti" konkrečiau, tiksliau :) Apskritai, tai atsirado daugiau noro ir drąsos dirbti su savimi ir pats darbas su savimi kiekvieną dieną atrodo vis labiau įmanomas, vis daugiau tikėjimo juo :) Naudinga buvo pamatyti jūsų parodomąjį kasimą - tai labai padėjo sukonkretinti visą procesą ir sužinojau, kad "kasti" galima ir greitai, ir paprastai, ir lengvai :)

Laura

Registracija

  • Registruokitės užpildydami žemiau esančią registracijos formą.
  • Vėliau el. paštu gausite informaciją, kur pervesti 50 Eur registracijos mokestį.
  • Pervedę registracijos mokestį, atsiųskite apmokėjimo kopiją el. paštu info@tetaklubas.lt
  • Registracijos mokestis yra įtrauktas į seminaro kainą, bet yra negrąžintinas (negrąžinamas, neperduodamas kitiems asmenims, ir nekeičiamas į kitus kursus/datas).
Ankstyva registracija baigiasi
2020.03.07
Fill out my online form
Kasdienės teta meditacijos internetu „Skraidanti panda“ Registruokis
Hello. Add your message here.