fbpx
2019.07.20 17:00
Pradžia
2019.07.24 16:00
Pabaiga
5 dienos
Trukmė
Sankt Peterburgas
Vieta
Šis seminaras jau įvyko

Seminaras vyksta nuo šeštadienio iki trečiadienio Sankt Peterburge. Seminaras vyks rusų kalba, galimas vertimas į anglų ir lietuvių kalbas (possible translation to English). Reikalavimai: ThetaHealing® seminarai “Bazinis DNR“, “Pažengusiųjų DNR“, “Giluminiai kasinėjimai”, “Intuityvioji anatomija“. Šis intensyvus seminaras buvo sukurtas tam, kad pakelti į dar aukštesnį lygį mūsų atliekamą momentinį gydymą ir energetinį darbą! Skirtas pažengusiems teta praktikams, pasiruošusiems ThetaHealing® meistrystei.

I - Momentinis gydymas

Šis kursas buvo sukurtas tam, kad pakelti į dar aukštesnį lygį mūsų atliekamą momentinį gydymą ir energetinį darbą!

II - Sąmoningumas

Šis kursas skirtas pažengusiems Teta praktikams. Kurso metu mes ne tik prisimename gydūniškus sugebėjimus, bet ir pradedame tuos įgūdžius sąmoningai taikyti.

III - Planeta

Šiame kurse mūsų dėmesys nuo vieno žmogaus ar žmonių grupės perkeliamas į visą planetą, jos pasikeitimus ir išgijimą.

Pagrindinės “DNR 3” seminaro temos:

 • Neorganinės materijos judėjimas
 • Darbas su mitochondrija momentiniam išgydymui
 • Trijų amžinųjų molekulių harmonizavimas
 • Giliausias darbas su nuoskaudomis
 • Vandens struktūros keitimas
 • Darbas su elementais (vanduo, ugnis, oras, žemė)
 • Darbas su oro sąlygomis
 • Jėgos laukas, laikantis daiktus savo vietose ir darbas jėgos lauku
 • Dvasinė biolokacija
 • Žodžio ir minties galia
 • Ateities kūrimas
 • Ir dar daug visko!

Koks rezultatas?

Naudodami ypač veiksmingą techniką „ jūsų molekulių išdėstymas“, jūs suteiksite palaikymą ir balansą kiekvienam jūsų kūno organui, ko pasekoje efektyviai sustiprės jūsų intuityvūs gebėjimai.

Jūs keisite vandens struktūrą, dirbsite su elementais (vanduo, ugnis, oras, žemė), atliksite ekpermentus su tuo, kaip juda neorganinė materija, išmoksite įtakoti oro sąlygas, įgysite gebėjimą vienu metu būti dviejose vietose.

Sąveikaudami su mitochondrijom kūno ląstelių viduje, galėsite atlikti momentinius išgydymus.

Jūs išmoksite valdyti savo realybės kūrimo procesą su žymiai gilesniu suvokimu, visiškai naujame, iki šiol nepasiektam lygyje ir galėsite sukurti daugiau laimingų įvykių savo gyvenime.

Jūs įgysite naujus instrumentus, kurių pagalba atliksite gilias transformacijas ir išmoksite jais naudotis tiek savo labui, tiek darbe su klientais. Ir kuo dažniau šiuos instrumentus naudosite, tuo daugiau tai įtakos jūsų gyvenimą.

DNR-3 kursas padės atskleisti tikrąjį jūsų proto potencialą ir stebuklai taps jūsų kasdieninio gyvenimo dalimi!

Inga Heron, aukščiausios Thetahealing kvalifikacijos instruktorė – mokytoja Pabaltijo šalyse, apdovanota Thetahealing mokslo sertifikatu Thetahealing meistrė, Teta klubo įkūrėja ir vadovė, profesionali ThetaHealing® koučerė – praktikė, turinti daugiau nei 18 metų dėstymo praktiką. Veda seminarus, meditacijas ir konsultuoja visame pasaulyje.

VEDĖJA

Sveiki, aš esu Inga ir kviečiu Tave pažinti save.

Pradėkim nuo to, jog Kūrėjas ir tėvai davė Tau puikią dovaną – gyvenimą! Tu gali mylėti savo gyvenimą, puoselėti jį ir padaryti jį gražiausiu Sau.   Visada žinok, jog didžiausios kelionės prasideda nuo pirmojo mažo žingsnelio. Nebijok ir ženk jį, nes mylėti save yra pagrindinė Tavo užduotis. Susitikime renginyje ir pradėkime Didžiąją kelionę į Save!

Kas įeina į kainą?

Mokomoji medžiaga

Penkių dienų seminaro mokomoji medžiaga
arbata

Maistas

Arbatos pertraukos

Veiklos

75% seminaro skirta praktikai.

Sertifikatas

Baigus seminarą išduodamas tarptautinis ThetaHealing® praktiko sertifikatas. Sertifikaciją suteikia ThetaHealing Insitute of Knowldege – Think (JAV).

Pilna kaina

1000 €

Ankstyvos registracijos kaina

800 €

Kartojantiems kursą nuolaida

50 % nuo pilnos kainos

Kiti seminarai "DNR 3"

Pradžia - 2022.10.05 09:00
Pabaiga - 2022.10.09 16:00
Vieta - Palanga
Registruotis

Registracija

Norintieji dalyvauti seminare, kreipkitės į seminaro organizatorę Sankt Peterburge Iriną Dobiną el. paštu irina@tetaklubas.lt arba skambinkite jai telefonu +79112846848

Ankstyva registracija baigiasi
2019.06.20