fbpx
2020.11.20 17:00
Pradžia
2020.11.22 18:00
Pabaiga
3 dienos
Trukmė
Internete
Vieta
Šis seminaras jau įvyko

Seminaras vyksta penktadienio vakarą ir savaitgalį: penktadienį nuo 17 iki 22 val., šeštadienį ir sekmadienį nuo 09:30 iki 17:00 internete.

Šio seminaro tikslas – padėti pakeisti mūsų sąmonę tam, kad suvoktume savo pilną gebėjimų potencialą ir realizuotume jį savo gyvenime. Tai seminaras apie sąmoningumą! Apie suvokimą to, kad mes visi esame nuolatinėje jungtyje su kiekvienos molekulės kiekvienu atomu. Tai atveria ir plečia mūsų realybę. Būtent šis suvokimas atneša mums supratimą apie tai, kad daugiau nebereikia konkuruoti su savimi. Taip baigiasi kova dualumo erdvėje. Galinga Visatos energija yra mūsų viduje ir laukia, kada mes ją aptiksime!

Būtent pasinerti į tokią savasties paiešką jus kviečia Baziniame DNR seminare Vladas Sapranavičius ir Inga Heron.

Vladas Sapranavičius yra ThetaHealing instruktorius, profesionalus ThetaHealing® koučeris – praktikas, verslo konsultantas, vedantis seminarus nuo 2010 metų. Vladas veda seminarus, organizuoja konferencijas ir konsultuoja visame pasaulyje.

ThetaHealing metodikos Vladas mokėsi pas iškiliausius pasaulio mokytojus: Vianną ir Joshuą Stibal (JAV), Ingą Heron (Lietuva), Hiroyuki Miyazaki (Japonija), Mark Anthony (Australija), Goran Karna (Kroatija), brolius Pazus (Izraelis).

Jei šalyje bus įvesti apribojimai renginiams, seminaras vyks internetu. Jį tada vestų Vladas Sapranavičius su Inga Heron.

Efektyviausia iš karto baigti Bazinį DNR, Pažengusiųjų DNR bei Giluminių kasinėjimų seminarus – tai ThetaHealing® pagrindas. Po šių trijų įvadinių seminarų baigimo, jūs galėsite dalyvauti daugybėje specializuotų ThetaHealing seminarų. Dalyvaujant ir iš karto apmokant 100 Eur registracijos mokestį už ThetaHealing® Bazinį DNR ir ThetaHealing® Pažengusiųjų DNR seminarus ankstyvos registracijos laikotarpiu, kaina už du seminarus yra 500 Eur. Jūs sutaupote 60 Eur. Ši speciali kaina galioja tik tuo atveju, kuomet dalyvaujama iškart po Bazinio DNR einančiuose Pažengusiųjų DNR seminare, o ne kažkada vėliau. Dažniausiai tarp seminarų būna 1-2 savaičių tarpai.

 • sužinosite smegenų bangų dažnius, ir kaip patekti į teta būseną, duodančią prieigą prie naujų žinių ir gebėjimų;
 • sužinosite, kaip rasti priežastis problemų ir ligų, gydyti save ir kitus, naudojant smegenų dažnius ir besąlyginę meilę;
 • sužinosite apie 4 lygius, kuriuose slypi mūsų įsitikinimai, iš kur jie kilę, ir kaip jie įtakoja mūsų gyvenimą;
 • išmoksite atlikti “kasinėjimus” – surasti įsitikinimus, sukeliančius problemas ir ligas bei pakeisti juos su teigiamais;
 • sužinosite, kaip naudoti ThetaHealing®, siekiant pagerinti savo sveikatą, gerovę ir pasaulio suvokimą;
 • sužinosite, kaip atsikratyti baimių ir fobijų;
Net jei gyvenate atsiskyrę nuo viso pasaulio slaptoje oloje, jūsų mintys paliečia kitus žmones. Nesvarbu, norite jūs to ar ne. Kiekvienas jūsų padaromas gyvybę palaikantis veiksmas ar sprendimas palaiko visų, įskaitant ir jūsų pačių, gyvybę. O paskui mūsų sąmonės sukelti ratilai grįžta mums atgal. Kažkada šis teiginys priklausė metafizikos sričiai, dabar tai yra mokslinis faktas.
 • sužinosite apie darbą su DNR genais, aktyvuosite DNR jaunystės ir gyvybingumo chromosomą;
 • plėsite savo psichinius gebėjimus: empatiją, aiškiaregystę, aiškiagirdystę;
 • mokysitės intuityviai perskaityti informaciją iš žmogaus kūno;
 • sužinosite kaip prognozuoti ateitį;
 • mokysitės kaip užmegzti ryšį su angelais sargais;
 • sužinosite apie skirtingas egzistavimo sferas;
 • susipažinsite su manifestacijos technika, su kuria jūs galėsite įgyvendinti savo norus ir svajones.
Kūrėjas ir tėvai davė jums puikią dovaną – gyvenimą. Kiekvieną sekundę mylėkitę savo gyvenimą, puoselėkite ir padarykite jį gražiausiu sau. Tai jūsų rankose. Nepasiduokite!!! Norite būti sveiki, gražūs, laimingi –  dirbkite su savimi. Nėra neįmanoma – yra tik tinginystė. Kiekvieną dieną skirti šiek tiek sau – nėra egoizmas. Mylėti save yra pagrindinė užduotis.
Inga Heron

Instruktoriai

Vladas Sapranavičius

Vladas Sapranavičius yra ThetaHealing instruktorius, profesionalus ThetaHealing® koučeris – praktikas. Vladas veda ThetaHealing seminarus ir konsultuoja visame pasaulyje. Konsultacinės sesijos vyksta internetu.

Inga Heron

Inga Heron

ThetaHealing® mokslo sertifikatu apdovanota meistrė, instruktorė-mokytoja, profesionali ThetaHealing® praktikė, psichologė. Konsultuoja ir veda seminarus visame pasaulyje.

Kiti seminarai "Bazinis DNR"

Pradžia - 2024.01.26 16:00
Pabaiga - 2024.01.28 16:00
Vieta - Internete
Registruotis

Kas įeina į kainą?

Medžiaga

Mokymų medžiaga, Viannos Stibal knyga „Theta gydymas. Įvadas į unikalų energinio gydymo metodą“ (lietuviu k.)
sriuba

Maistas

Vegetariški pietūs ir arbatos pertraukos

Sertifikatas

Baigus seminarą išduodamas tarptautinis sertifikatas. Sertifikaciją suteikia ThetaHealing Insitute of Knowldege – Think (JAV).

Pilna kaina

350 EUR

Ankstyvos registracijos kaina

280 EUR

Kartojantiems kursą nuolaida

50% nuo pilnos kainos

Atsiliepimai

Ačiū už nuostabios patirties seminarą. Šiąnakt pasileido visi gydymo būdai... Mačiau kaip kortos išsisklaido... Kaip DNR vyniojasi.. ir dar visko ko nesupratau. :D Ryte pabudus paprašiau kūrėjo idealios sveikatos... Vizualizacijoje mačiau kinę ir kiną... Po to parodė kokius pratimus daryti. Koki būdą naudoti apvalyti kūną. Nuostabus dalykas! Ačiū labai už gydymus!

Aušra

Registracija

 • Registruokitės užpildydami žemiau esančią registracijos formą. Vėliau el. paštu gausite informaciją, kur pervesti 50 Eur registracijos mokestį.
 • Pervedę registracijos mokestį, atsiųskite apmokėjimo kopiją el. paštu info@tetaklubas.lt
 • Registracijos mokestis yra įtrauktas į seminaro kainą, bet yra negrąžintinas (negrąžinamas, neperduodamas kitiems asmenims, ir nekeičiamas į kitus kursus/datas). Seminarui neįvykus dėl organizatorių kaltės, registracijos mokestis grąžinamas.
 • Ypatinga stipendija: surinkusiam 5 asmenų  grupę, skiriama 50% vertės seminaro finansavimo stipendija, surinkus 10 asmenų grupę, skiriama 100% vertės seminaro kainos stipendija. (kreiptis info@tetaklubas.lt)
 • Efektyviausia iš karto baigti Bazinį DNR, Pažengusiųjų DNR bei Giluminių kasinėjimų seminarus – tai ThetaHealing® pagrindas. Po šių trijų įvadinių seminarų baigimo, jūs galėsite dalyvauti daugybėje specializuotų ThetaHealing seminarų. Dalyvaujant ir iš karto apmokant 100 Eur registracijos mokestį už ThetaHealing® Bazinį DNR ir Giluminių kasinėjimų seminarus ankstyvos registracijos laikotarpiu, kaina už tris seminarus yra 500 Eur. Jūs sutaupote 60 Eur. Ši speciali kaina galioja tik tuo atveju, kuomet dalyvaujama iškart po Bazinio DNR einančiame Pažengusiųjų DNR seminare, o ne kažkada vėliau. Dažniausiai tarp seminarų būna 1-2 savaičių tarpai.
 • Besilaukiančioms moterims pirmą nėštumo trimestrą dalyvauti seminare nerekomenduojama.
Ankstyva registracija baigiasi
2020.11.05
Fill out my online form