fbpx

RENKAMĖS PRISIMINTI AR GYVENTI ILIUZIJOJE?

prisiminti ar gyventi iliuzijoje?

Nuo pat „Matricos“ filmo pasirodymo, jis tapo mano mėgstamiausiu filmu. Tokiu jis išliko iki dabar, praėjus 20 metų.
Šį filmą galime priimti kaip fantastiką arba kaip mūsų Gyvenimo atspindį. Gimstame, augame, lavinamės iliuzijoje, kad tikra tik tai, ką mes matome aplink. Suprantame, kad aplinka formuoja mus. Jei kažkas su mumis negražiai pasielgė, tai vadinasi yra to blogiuko kaltė, o mes esame aukos ir t.t.

Vieni taip nugyvena visą gyvenimą, o kiti sutinka savo Morfėjų, kuris sako, kad visa tai, ką matai aplinkui yra iliuzija, o tai kas nematoma yra tikra. Jis papasakoja ir apie žmones sujungtus į vieną tinklą, ir dar visokių neįtikėtinų dalykų, kurių anksčiau neteko girdėti. Wow. Atrodo visiškai nerealu.
Taip dažnai nutinka atėjus pas teta praktiką į ThetaHealing sesiją. Labiausiai iš po kojų tvirtą pagrindą išmuša teta praktiko / Morfėjaus klausimai:
– Kuo tau naudinga ši liga?
– Kodėl susikūrei šią situaciją?
Pirmiausia kyla mintis, kad tai visiška nesąmonė. Juk aš neveikiu aplinkos. Čia kiti man tai padarė. Man tai nenaudinga. Bet po truputį, padedant Morfėjui, pasimato užslėptos naudos, išaiškėja mechanizmas, kaip aš veikiu savo aplinką. Kaip kiti žmonės reaguoja į mane vienaip ar kitaip tik atspindėdami mane.

Ir tada ateina metas rinktis piliulę – mėlyną ar raudoną. Toliau rinksiuosi tikėti, kad esu auka ir pats nieko negaliu pakeisti? Tikėsiu, kad visi yra atskiri nuo kitų? Tikėsiu, kad nuo manęs niekas nepriklauso? Gyvensiu taip, kaip liepia televizorius? Ar vis tik pasirinksiu kitą piliulę, kuri tarsi ne tokia saugi ir patogi? Juk tada reikės prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą! Suvokti, kad visose situacijose aš esu aktyvus dalyvis ir esu įgalus bet kurią situaciją pakeisti.
Sprendimas ne iš lengvųjų. Vieni pasirenka vieną piliulę, o kiti kitą…

Tenka matyti netgi teta praktikų, kurie kaip Saiferis (Cypher) nori viską užmiršti, vėl gyventi liuzijoje, bet… kaip Morfėjus sakė Neo – kelio atgal nėra.

Dar neteko rinktis tarp mėlynos ir raudonos piliulės? Ateikite į teta sesiją.

Vladas Sapranavičius

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form