fbpx

PRABANGUS GYVENIMAS?

prabangus gyvenimas2
Prabanga man – tai ne restoranai, automobiliai, rūmai ar lūpų dažai. Tikra prabanga yra gyventi taip, kaip man patinka. Patogiuose batuose. Su man patinkančia lūpdažio spalva arba visai be jos. Valgyti maistą, kuris man patinka, draugauti su tais, kuriais šilta, būti kartu iš meilės, o ne iš pareigos jausmo.
Prabangus gyvenimas – tai ne „todėl, kad esu to nusipelniusi“. Tai susiję su tuo, kad šis daiktas yra vertas manęs. Puodelis, kurį padovanojo senas bičiulis. Dukros dovanoti marškinėliai, kuriuose taip jauku užmigti. Mylimojo bučinys. Pyragas pagal močiutės receptą. Įdomios knygos. Geri filmai. Švarūs namai. Gyvenimas, kurį pasirinkau pati.
Ir dar, prabangus gyvenimas nėra savęs graužimas, kai kažkas vyksta ne taip kaip norėtųsi. Draugai gali nenorėti žiūrėti mano mėgstamiausio filmo. Pyrago tešla gali neiškilti. Kojinės suplyšti. Darbe galima negauti paaukštinimo. Visko gali atsitikti. Jei kažkas nepavyksta, tai jokiu būdu neturi įtakos savivertei. Tai reiškia, kad tiesiog šiuo momentu viskas vyksta ne taip, kaip norisi.
Prabangus gyvenimas susijęs su galimybe pasirinkti. Žiūrėti filmą vienam arba eiti su draugais į kavinę. Paleisti arba kovoti. Adyti kojines ar nusipirkti naujas. Ieškoti naujo darbo arba peržiūrėti savo tikslus senajame.
Prabangus gyvenimas – gyventi pagal mūsų pačių taisykles. Eiti link savo tikslų. Neieškoti pasiteisinimų. Nebūti patogiu. Nesiteisinti dėl savo pasirinkimo, svajonių, interesų.
💞 Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form