fbpx

POKYČIŲ LAUKIMAS

pokyciu laukimas
Ateina žmogus pas išminčių ir klausia:
– Ar ilgai reikės laukti pokyčių?
– Jei laukti, tai ilgai, – atsako išminčius.
Toks trumpas siužetas, bet koks pamokantis!
Jei mes lauksime kažko, nežinia ko, tai toks neapibrėžtas užsakymas nebus Visatos pildomas arba bus išpildytas kreivai šleivai – pagal principą „kaip paprašei, taip ir gavai“.
Todėl jei kažko norime, reikėtų kuo konkrečiau įsivaizduoti trokštamą tikslą ir apie jį galvoti, manifestuoti. Jei mes patys neturėsime pasąmoninių kliuvinių manifestacijai realizuotis, tuomet gan greitai pasieksime trokštamą rezultatą.
Kartais rezultatui pasiekti neužtenka tiesiog laukti ir manifestuoti. Pvz. jei norite geros sveikatos, tai manifestacijos nepakaks. Teks pasidomėti, ko reikia norint turėti gerą sveikatą ir vykdyti rekomendacijas: organizmo valymas, sportas, darbas su kenkiančioms sveikatai ribojančiomis programomis ir t.t.
Ir dar vienas dalykas – Visata įgyvendins jūsų troškimą jei jūs tikėsite, kad tai gali įvykti. Pamenate moterį, kuri tikėjo, jog pasveiks jei tik palies Jėzaus drabužius? Ir pasveiko. O Jėzus dar pastebėjo, jog ją išgydė jos tikėjimas.
Kai mes restorane užsakome maistą, mes tikime, kad jis bus atneštas. Taip pat ir čia. Jei be jokios abejonės tikėsime, kad mūsų Visatai pateiktas užsakymas bus įvykdytas, tuomet jis ir bus įvykdytas.
Vladas Sapranavičius

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ