fbpx

NUŽIŪRĖJIMAI IR UŽKEIKIMAIK

kokia idomi knyga

Karts nuo karto kreipiasi klientai, įtariantys, jog juos nužiūrėjo arba užkeikė. Kitaip jie negali paaiškinti nesėkmių virtinės staiga įsisukusios į jų gyvenimą. Viskas buvo puiku ir vieną dieną tik bac ir bankrotas, skyrybos ir t.t.

Pradėjus su jais dirbti visada pasirodo, kad tai ne jokie burtai ar išdaigos velnių ar juolab ne dievulio bausmė. Tai tik jų pačių susikurti įvykiai, kurie įvyko dėl jų pasąmoninių įsitikinimų.

Tarkim žmogui gerai sekasi, auga verslai. Ir štai vieną diena įvyksta koks nors didesnis ar mažesnis įvykis iš pasąmonės gelmių ištraukiantis ir aktyvuojantis blokuojantį pasąmoninį įsitikinimą „jei aš turėsiu daug pinigų, aš nerealizuosiu savęs (arba užmesiu dvasinį augimą ar pan.)“. Pasileidus šiai apsauginei programai, žmogus nesąmoningai atsikrato pinigų, kad tik nenutiktų tai, nuo ko pasąmonė siekia apsaugoti.
Žmogus nesupranta, kaip čia taip staiga viskas pakrypo žemyn ir pradeda galvoti apie nužiūrėjimus, prakeikimus, apsėdimus, Dievo bausmes ir pan.

Jei jums kiltų tokios mintys, kreipkitės į tetą praktiką, kuris nustatytų tikrąją priežastį. Tai galima padaryti ir internetu!

Vladas Sapranavičius

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form