fbpx

NUSTOKITE GALVOTI APIE TAI, KĄ KITI APIE JUS PAGALVOS

ka kiti pagalvos

Kas jus jaudina? Tai, kokį įspūdį darote kitiems. Bet kodėl jūs taip jaudinatės dėl kitų žmonių nuomonės, taip nerimaujate, kad niekaip negalite gyventi?

Kartą mula Nasredinas pėsčiomis kulniavo namo. Kelias buvo apleistas, saulė nusileido ir jau pradėjo temti. Ir mula išsigando – link jo sparčiai artėjo grupė žmonių. Jis pagalvojo: „Jie turbūt plėšikai … o čia nėra nieko, išskyrus mane“. Apimtas siaubo jis peršoko šalia esančią mūrinę tvorą ir atsidūrė kapinėse. Ten Nasredinas rado ką tik iškastą kapo duobę, įlipo į ją, kažkaip sulaikė drebulį, užmerkė akis ir laukė, kol žmonės praeis pro šalį, kad jis galėtų eiti toliau. Tačiau žmonės taip pat pastebėjo, kad kažkas buvo kelyje. Mula taip netikėtai pašoko, kad ir jie išsigando: „Kas čia? Ar kas nors ten slepiasi, ar ką nors blogo rezga? “Ir visi peršoko per tą pačią tvorą.

Dabar mulos įtarimai tik dar sustiprėjo: „Aš buvau teisus, teisingai samprotavau: šie žmonės yra pavojingi. Dabar nėra kur dėtis; Aš tiesiog apsimesiu mirusiu “. Ir mula apsimetė mirusiu. Jis nustojo kvėpuoti, nes neįmanoma apiplėšti ar nužudyti negyvo žmogaus.

Tačiau žmonės matė, kad mula peršoko tvorą, ir tai juos labai neramino. „Ką jis čia veikia?“ Jie susirinko aplink kapą, apžiūrėjo jį ir paklausė: „Ką visa tai reiškia? Kodėl tu čia?”
Mula atmerkė akis, pažvelgė į žmones ir suprato, kad pavojaus nėra. Juokdamasis jis atsakė: „Taip…, tai yra labai filosofinis klausimas! Jūs manęs klausiate, kodėl aš čia, o aš norėčiau sužinoti, kodėl jūs čia. Aš esu čia dėl jūsų, o jūs esate čia dėl manęs “.

Tai užburtas ratas: jei bijote kitų žmonių, jie jūsų bijo, ir visas jūsų gyvenimas tampa netvarka. Nustokite dalyvauti šioje nesąmonėje, išeikite iš užburto rato; Nesujaudinkite dėl kitų nuomonės. Ir užtikrinu jus: jei galite gyventi be šių rūpesčių, jūsų gyvenimas sužydės, o tada galėsite juo pasidalinti ir su kitais. Norite dalintis ir galite daug duoti kitiems, bet pirmiausia nustokite galvoti apie tai, ką jie galvoja apie jus.

su meile
Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form