fbpx

NURIMKITE

nurimkite
… norėčiau tai pašnibždėti daugeliui į ausį, kad jie nustotų nuolat baksnoti save ieškodami trūkumų, lygindami save su kitais, skęsdami ateities iliuzijose, ilgėdamiesi praeities ar kaltindami save už praeities klaidas … Ir niekada neleisdami sau žaisti gyvenimo.
Palikite savo artimuosius ramybėje.
Jie tiesiog jus myli ir jūs juos taip pat. Nepriskirkite jiems savo minčių bei tų bruožų, kurių jie neturi. Neauklėkite ir neperauklėkite jų. Nežeminkite kontrole ir patologiškai pavydint. Neužkraukite ant jų pečių visų savo norų vienu metu. Neprašykite nuolatinių meilės įrodymų. Neatimkite iš jų teisės į save ir į savo asmeninę erdvę. Netapkite jų šeimininkais. Neišveskite iš pusiausvyros nuolatine kritika ir perdėtais reikalavimais.
Palikite savo vaikus ramybėje.
Nustokite galvoti, kad tiksliai žinote, ko jiems reikia, kad jie būtų laimingi. Nustokite juos dresuoti pagal savo komandas, apdovanodami tik už paklusnumą. Nustokite jiems pasakoti apie neginčijamas kliūtis, visam laikui sunaikindami gerą įprotį – mastyti patiems. Nustokite gyventi už juos vedami geriausių ketinimų.
Nustokite juos apkrauti savo ambicijomis, bandydami kompensuoti savo nesėkmes jų pasiekimais, kurių jiems nereikia. Nustokite galvoti, kad jie visada turėtų atitikti jūsų lūkesčius.
Palikite visą pasaulį ramybėje, tiesiog likdami jo dalimi ir nepretenduodami į ypatingą svarbą. Tiesiog mėgaukitės juo. Sąžiningai atlikite savo darbo dalį. Kurkite tai, ką galite kurti šiuo metu. Priimkite gyvenimo tėkmę.
Tiesiog gyvenkite pagaliau.
Tai nėra patarimai. Tai tiesiog mano daugelio metų pastebėjimai, atskleidžiant nusivylusių gyvenimu veiksmų priežastis. Tad, pirmiausia, pabandykite nurimti ir įkvėpti gyvenimo…..Koks jo kvapas?
💕 Inga Heron

 

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ