„Jei tikite, kad jums pavyks, jūs matysite galimybes. Jei tikėsite, kad nepavyks – matysite kliūtis“, – sakė įkvepiančių knygų autorius Wayne Dyer.
Tai čia kaip ir aiški seka: TIKĖJIMAS > DARYMAS > REZULTATAS.
Bet jei vidinis balsas pastoviai kartoja „neįmanoma“, „draudžiama“, „pavojinga“, tai kaip galima pradėti tikėti, kad tai yra įmanoma? Štai klausimas už milijoną ar net už milijardą.
Juk jei tikėsime, kad galime uždirbti milijoną per X mėn., tai ir uždirbsime. O jei milijardą per Y mėn? Tai irgi taip pat pasieksime.
Tik tikėjimas turi būti ne teorinis – „manau, kad galiu“, bet be jokio abejonių šešėlio. Na pavyzdžiui toks, kaip tikėjimas, kad ryte vėl patekės saulė, prabudęs vėl galėsiu judėti, kvėpuoti, kad nueisiu išsivalyti dantų ir man pavyks, kad užsisakysiu kavinėje maisto ir man atneš ir t.t. Juk dėl to neturime nė šešėlio abejonės.
Tai iš kur gauti tokį tikėjimą, kad būtų be mažiausio šešėlio abejonės?
Pirmiausia turėtume apčiuopti ir įvardinti tas abejones. Pvz. “man neįmanoma uždirbti X per mėn.“, „man pavojinga būti… (kokiu?)“, „man draudžiama turėti…(ką?)“, „aš esu per silpnas tam, kad… (ką padaryti, pasiekti?)“ ir t.t.
Tai yra mūsų ribojantys pasąmoniniai įsitikinimai. Ir juos galime transformuoti, kad jų nebeliktų. Tada vėl apžvelgsime savo tikslą ir žiūrėsime, ar dar liko kažkoks abejonės šešėlis? Jei taip, vėl įsivardinkim jį ir transformuokime.
Kaip galima transformuoti blokuojančius įsitikinimus? Tam yra įvairių metodų. Teta klubo absolventai naudoja ThetaHealing metodą. Kaip jo pagalba transformuoti blokuojančius įsitikinimus? Yra keli keliai:
A) Pačiam išmokti, kaip tai padaryti Teta klubo kursuose (pradedam nuo Bazinio DNR).

Tada mūsų seka atrodys taip:
NETIKĖJIMAS (=nedarymas =nėra rezultato) > TRANSFORMACIJA > TIKĖJIMAS > DARYMAS > REZULTATAS.
Pasiryžę pradėti? Kokia bus pirma gyvenimo sritis, kurią norėsite pakeisti?
Vladas Sapranavičius