fbpx

NIEKADA NESIGĖDYKITE BŪTI SAVIMI!

Jūs, kiekvienas, esate visiškai originalus, unikalus kūrinys! Niekas nevaikšto taip, kaip jūs. Niekas nedainuoja kaip jūs, nešoka, negroja ir nepiešia taip, kaip jūs. Jūs turite teisę į savo mintis ir teisę į savo jausmus, teisę į savo norus ir siekius. Jūs turite teisę į savo džiaugsmą ir liūdesį. Jūs turite teisę į savo TAIP ir teisę į savo NE. Teisę kalbėti tiesą, eiti savo keliu ir švęsti. Jūs turite teisę sugadinti viską, teisę į netvarką, nesėkmę ir bandymą atsigauti ir dar kartą padaryti klaidas.

Kiti turi teisę įsižeisti, nesutikti su jumis, jausti pavydą ar net pykti ant jūsų, bet jie neturi teisės nubausti jus už tai, kad jūs esate savimi. Žinokite, kad jų žiauriame elgesyje nėra asmeniškumo. Tai tik jų pačių skausmas, jų nepanaudotas potencialas, kurio jie negali arba nenori paliesti. Jie pažemina jus, nes jie yra sustingę viduje, o jūs esate tokie gyvi ir susilieję su tikrosios laimės šaltiniu.

Žinokite, kad jūsų kūnas yra idealus, net ir su savo trūkumais. Kiekvienas taškelis, apgamas, linija, randas ir plaukai idealiai išdėstyti ant kūno, kiekviena odos raukšlė yra šventa, o kiekviena deformacija nėra deformacija žvelgiant iš meilės perspektyvos.

Didžiulė galia yra būti savimi, kvėpuoti savo ritmu, judėti savo tempu, jausti taip, kaip jaučiate. Galia yra tiek jūsų žodžiuose, tiek ir jūsų tylėjime. Niekada nepraraskite ryšio su šia galia, net jei pasaulis reikalauja atsisakyti jos ir bando sumažinti jus!
Niekada nesigėdykite savo galios!

su meile
Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form