fbpx

Nesipriešinti pokyčiams?

nesipresinti pokyciams
Kaip galima nesipriešinti jiems, jei jie dažnam nepatogūs lyg dygliakiaulės pagalvė? Suprantu. Pokyčiai gali būti tokie pat nepageidaujami kaip skunksas parfumerių suvažiavime. Tačiau, kaip galite būti tikri, kad dabartinis gyvenimas, kurio tvirtai laikotės, yra geresnis už tą, kuris jūsų laukia?
Įsivaizduokite, kad piko valandomis esate įstrigę intensyviame eismo kamštyje. Turite dvi galimybes: arba sėdėti, niurzgėti ir skųstis lėtu judėjimu, arba įjungti muziką ir surengti solo šokių vakarėlį savo automobilyje. Žinoma, spūstis gali neišnykti, bet bent jau pasimėgausite būdami joje! Pasitikite naujas idėjas ir su jomis sekančius pokyčius išskėstomis rankomis, tarsi tai būtų netikėtos dovanos iš užmaršaus draugo. Kas žino? Tas aplinkkelis, kurio prisibijote, gali nuvesti jus vaizdingu gyvenimo keliu, siūlančiu nuostabių reginių ir netikėtų potyrių.
Tad, atpalaiduokite tą tvirtai sugniaužtą kumštį, kuriame laikote komfortą, ir visa jėga pasinerkite į nepažįstamus dalykus. Gyvenimas per trumpas, kad laikytumėtės tik to, kas pažįstama, lyg pandos tupinčios medyje ir mintančios vien bambukais. Priimkite pokytį, tarsi tai būtų brangus draugas, grįžęs iš didelio nuotykio, nes niekada nežinai, ką tai gali atnešti. Gyvenimas, apie kurį visada įsivaizdavote, gali būti čia pat ir laukti, kol atliksite tą bauginantį šuolį.

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ