fbpx

Nebijokite tuštumos

nebijokite tustumos
Kai gyvenimas, Visata, Dievas ruošia mums kažką naujo ir svarbaus, dažnai įvyksta nunulinimo procesas.
Šiuo periodu tenka daug ką permąstyti ir pervertinti.
Dažnai pasikeičia aplinka. Kyla situacijų, kai tenka priimti labai svarbius sprendimus.
Išeina viskas, kas trukdė ir slėgė ilgą laiką. Išeina tie, kurių laikas jūsų gyvenime baigėsi.
Tai tarsi generalinis patalpų valymas, atnaujinimas.
Tenka gerokai padirbėti išsidėliojus viską, kas užgyventa, ir palikti tik tai, kas tikrai vertinga.
Čia svarbu būti nepaprastai sąžiningam sau, neprisirišti prie to, kas atgyveno tik todėl, kad kurį laiką šioje vietoje bus tuštuma.
Galiausiai nustoti laužtis pro uždarytas duris. Jei jos buvo uždarytos daugybę metų, tai greičiausiai ir nebeatsidarys. Kiekvienas žmogus, įskaitant tėvus, žmoną, vyrą, išrinktuosius, suaugusius vaikus, draugus, gali jums duoti lygiai tiek, kiek jis jums duoda. Jei galėtų duoti daugiau, jau būtų davęs.
Raskite palaikymą savyje. Kiti gali būti tik palydovai, pagalbininkai, palaikymas, jei tikrai to reikia ir jei jums bei jiems to norisi, bet nieko daugiau. Juk tikrasis savęs palaikymas slypi jumyse.
Iš pradžių baisoka, paskui – neįtikėtina laisvė, lengvumas ir džiaugsmas.
Jei dabar viskas jūsų gyvenime sparčiai keičiasi, tai yra geras ženklas. Tikriausiai žengiate į naują etapą. Tai tarsi persikėlimas į naujus namus.
Jūs išardote senus baldus, išmetate viską, ko jums nebereikia, ir tada persikeliate į naują erdvę, kurioje yra tik būtiniausi daiktai.
Iš pradžių bus daug tuštumos, tačiau netrukus ji bus pripildyta naujų nuostabių dalykų, įvykių ir žmonių. Nebijokite šios tuštumos.
💕 Inga Heron

 

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form