fbpx

MEILĖ NETURI LAISVADIENIŲ

meile neturi laisvadieniu

Gyvenimas – ne maisto ieškojimas, ir ne bėgimas nuo mirties, ir ne „baisi žmonių ydų paroda“. Aš manau: žmogaus gyvenimas yra tiesos ir meilės, savo geriausios versijos siekis.

Meilė ir gerumas yra pasaulio mokytojai, jo amžinieji mentoriai. Bet pasaulis vis dar yra neklaužada mokinys. Ir jis išreiškia save dažniau kaip ginčų maišas, o kartais ir kaip akivaizdus priešas.

Ir jei mes dar neišmokome, kad mūsų širdis būtų karštu laužu, liepsnojančiu meile, tada tegul dega joje nors maža neužgęstanti lemputė mūsų noro mylėti ir būti mylimu.

Kur rasti meilę? Turguje? Ant suoliuko? Gyvenimo šalikelėje?

Mes išmokome, kad tikrai galime įsimylėti tik jaunystėje. Kad vaikystėje tai nėra rimta, kad brandos metu tai yra pabėgimas nuo kasdienio gyvenimo. Bet Meilė neturi laisvadienių. Jausmai gimsta sieloje ne pagal kurio nors kalendoriaus tinklelį. Ir mums vertėtų būti labai atsargiais, kad neužsikrėstume šia veidmainystės ir nuobodulio bacila. Šis pavojus visada egzistuoja.

Žmogaus santykių gelmėse visada turėtų būti meilė, gerumas, noras suprasti savo artimą, pajausti jo sielos grožį. Ir mes ne visada susidorojame su šia užduotimi. Mums lengviau ir įdomiau „stebėti puodų, puodelių, grindų ir suolų plovimą“, nei išvalyti savo širdį nuo pykčio, pasmerkimo, neapykantos žmonėms. Pavyzdžiui, mes galime kruopščiai išnagrinėti įsigyto produkto sudėtį, kad atsitiktinai neapsinuodytume, o po minutės galime taip įžeisti žmogų, taip jį pažeminti, kad jis atsitrauks nuo mūsų su gilia širdies žaizda. Ir kiek laiko užtruks, kad ji išgytų?

Vienintelis dalykas, kurį vertėtų išmokti šiame gyvenime, yra mylėti!

su meile
Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form