fbpx

Laimė yra kelias, o ne iškaltas akmeny likimas

laime yra kelias
Nelaukite, kada baigsis mokykla ar atsivers universiteto durys, kada numesite tris kilogramus, kada turėsite vaikų, kada jūsų vaikai eis į mokyklą, susituoks, išsiskirs, kada atskries naujieji metai, pavasaris, ruduo ar žiema, kitas seminaras, koncertas ar pirmadienis, sekmadienis, tam kad būtumėte laimingi.
Mes tikimės, kad gyvenimas pagerės, kai sulauksime 19 ar 30 metų, kai susituoksime, kai gausime geresnį darbą, kai gims vaikelis, antras.
Tada jaučiamės pavargę, nes mūsų vaikai auga lėtai, ir galvojame, kad kai jie ūgtelės, jausimės laimingi. Kai jie tampa savarankiškesni ir įžengia į brendimo laikotarpį, skundžiamės, kad su jais sunku sugyventi, o kai praeis šis laikotarpis, pasidarys lengviau.
Tada sakome, kad gyvenimas bus geresnis, kai pagaliau nusipirksime didesnį namą ir geresnį automobilį, galėsime atostogauti Balyje, išeisime į pensiją.
Tiesa ta, kad nėra geresnio momento jaustis laimingam. Jei ne dabar, tai kada?
Atrodo, kad tuoj prasidės gyvenimas, tikrasis gyvenimas! Tačiau visada yra bent viena problema, bent vienas nebaigtas reikalas, viena negrąžinta skola, kurią pirmiausia reikia išspręsti; ir tada prasidės gyvenimas. O jei pažvelgsime įdėmiau, pamatysime, kad šių problemų, kurias aš vadinu iššūkiais, yra begalė. Tiesą sakant, iš jų susideda gyvenimas.
Tai padeda mums branginti kiekvieną akimirką, ypač kai ja dalijamės su brangiu žmogumi, ir suprasti, kad nėra kelio į laimę, laimė yra kelias, o ne iškaltas akmeny likimas.
💕 Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ