fbpx

KONFLIKTUOTI TAI STOVĖTI EILĖJE LAUKIANT DĖMESIO

laukti demesio

Ar žinote, kada pabandžiau nustoti konfliktuoti su kitais? Kai pamačiau ir supratau, kad pyktis, trumpina mano pačios gyvenimą: kai pagavau save po kasdienio konflikto svaigstančia galva su nerimu matuojančią padidėjusį kraujo spaudimą; kai gydytojai, pasakė, jog nuo šiol vaistus vartosiu kasdien….Man tikrai tai nepatiko…….Ir tada atradau jogą, meditaciją, atradau ThetaHealingą ir jus, Inga. (ištrauka iš klientės laiško).

Iš tiesų kai kurie žmonės mano, kad konfliktas yra kažkas panašaus į užsitęsusį orgazmą: jis įneša aistros, gyvybės į santykius partnerystėje, padeda pastovėti už save darbe ir yra naudingas sveikatai.

Mano nuomone, rimtai ir ilgą laiką pykti gali arba labai labai sveiki žmonės arba tie, kurių fizinis kūnas moka labai gerai kaupti savyje šią emociją neparodydamas to išoriškai.

Konfliktuoti – reiškia stovėti eilėje laukiant dėmesio. Išeikite iš tos milžiniškos eilės. Apsižvalgykite. Juk yra daugybė laisvų kasų gauti kitais būdais dėmesio. O jei jų vis dėlto nematote, ateikite kitu laiku – anksti ryte, vakare, naktį. Nesibrukite pas žmones, kurie neturi jums pakankamai laiko, nes tada jūs savo energija pavaišinate visa eilę.

su meile
Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form