fbpx

KOKIAS NUOSKAUDAS YRA SUNKIAUSIA PALEISTI

nuoskaudos

Pačios giliausios nuoskaudos – nuoskaudos, apmaudas, pyktis artimiesiems: tėvams, sutuoktiniams.

Viskas prasideda nuo tėvų. Jūs turite pretenzijų jiems dėl to, kad negavote pakankamai meilės, jus paliko, nepalaikė, kritikavo, netikėjo jumis ir pan.

Vaikai turi daug lūkesčių tėvams. Ir dažnai pastarieji nesusidoroja su šiuo kiekiu.

Augdami, mes suprantame, kad tėvai mylėjo taip, kaip jie galėjo, bet nuoskaudos vis tik išlieka širdyje. Jos tupi pasąmonėje.

Ir tada projektuojama į gyvenimo partnerius. Viskas, ko mes negavome iš tėvų, perkeliame ant sutuoktinių, kurie, savo ruožtu, suteikia mums priežastį įsižeisti, skųstis, jausti pretenzijas ir pan.

Tačiau nepamirškite, kad mes pasirinkome tėvus gerokai anksčiau prieš gimimą. Ir jie sąžiningai atlieka visas sutarties sąlygas ir reikalavimus, sudarytus kitoje erdvėje.

Tėvai yra galingiausi mūsų pačių pokyčių katalizatoriai. Karčiausiuose įžeidimuose yra paslėptos be galo mums svarbios pamokos ir suvokimai.

Jei dėl kokių nors priežasčių mes būdami su tėvais jų neįsisavinome, mes juos perkeliame į partnerius: vyrus, žmonas, artimus kolegas.

Pažvelkite atidžiau į savo gyvenimą, išanalizuokite svarbiausių įvykių grandinę, pradėdami nuo vaikystės, ir jūs tikrai surasite tą tiesą, dėl kurios jūs iš tikrųjų atvykote į Žemę šiame įsikūnijime.

Paklauskite savęs: kokias pamokas pasirinkote įsisavinti savo tėvų pagalba?

su meile
Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form