fbpx

Koncertas: ThetaHealing gydantis ratas

2019.05.06 19:00
Pradžia
19:00-20:30
Laikas
Vilnius
Vieta
Šis seminaras jau įvyko

SAKRALŪS GARSAI NURAMINA IR UŽPILDO KŪNUS ŠVELNUMU, MEILE, PILNATVE IR DŽIAUGSMU.

Koks rezultatas?

ThetaHealing atstovas Izraelyje praves Vilniuje visiems KONCERTĄ

Muzika – vienintelė kalba, kuriai nereikia vertimo, šia kalba šnekasi sielos. (Bertold Averbach)

Muzika gali nuraminti, ypatingai jautrios sielos žmones, kurie dar neužmiršo jausti, atjausti, būti gailestingais, netapo cinikais. (Ennio Morrikone)

Muzika turi gydančią galią. Ji turi gebėjimą ištraukti žmones iš jų kiauto. Eltonas Džonas

Ar girdite kaip tyliai liejasi švelnumas, meilė, pilnatvė, džiaugsmas į jūsų kūną, į jūsų erdvę, kaip vien nuo šio jūsų buvimo pilnatvėje rimsta kovos, karai ir nesantaika, gyja fizinės bei dvasinės žaizdos? KVIEČIAME PAJAUSTI TAI SAVO KŪNU IR PASINERTI Į NUOSTABIŲ SAKRALIŲ GARSŲ, DAINŲ IR MELODIJŲ KURIAMĄ GYDANTĮ RATĄ. JĄ VEDA: RON PAZ (Narayan Jyoti). Jis yra ThetaHealing meistras, apdovanotas ThetaHealing mokslo sertifikatu, itin artimas ThetaHealing įkūrėjos Viannos Stibal mokinys, mokytojas, gydūnas ir muzikantas, ThetaHealing atsovas Izrealyje. Ronas išleido keletą autorinės muzikos kompaktinių plokštelių su mantromis ir įvairiomis dvasinėmis, gydančiomis dainomis. Yra vienas iš sertifikuoto ThetaHealing seminaro "Kūnas dainuoja" bendraautorių. Jis savo koncertuose sukuria nuostabią erdvę išgijimui. Klausantis šio balso skleidžiamos muzikos, mūsų širdis ir sąmonė pradeda atsibusti ir pildytis meile. Šį magišką ir stebuklingą išgijimo būdą per susijungimą su savo širdimi muzikoje dosniai dovanoja mums šis nuostabus Thetahealing meistras. Tai neįprastas koncertas, o koncertas – gydantis ratas. Su meditacijomis ir išgijimais!

Ronas išleido keletą autorinės muzikos kompaktinių diskų su mantromis ir įvairiomis dvasinėmis ir gydančiomis dainomis. Jis savo koncertuose sukuria nuostabią erdvę išgijimui. Klausantis šios muzikos, mūsų širdis ir sąmonė pradeda atsibusti ir pildytis meile. Šį magišką ir stebuklingą išgijimo būdą per susijungimą su savo širdimi muzikoje dosniai dovanoja mums šis nuostabus meistras. Tai neįprastas koncertas, o koncertas – gydantis ratas. Su meditacijomis ir išgijimais!

Meilė

Klausantis šios muzikos, mūsų širdis ir sąmonė pradeda atsibusti ir pildytis meile.
thetahealing gydantis ratas

Gijimas

Šį magišką ir stebuklingą išgijimo būdą per susijungimą su savo širdimi muzikoje dosniai dovanoja mums nuostabūs meistras.

Meditacija

Tai neįprastas koncertas, o koncertas – gydantis ratas. Su meditacijomis ir išgijimais!

RENGINIO VIETA

Teta klubas
P. Vileišio g. 14-1

Atskiras įėjimas iš namo galo. Pilkos durys su užrašu „1“.

Registracija

VEDĖJAS

Sveiki, aš esu Narayan ir kviečiu Tave pažinti save gydančiame rate.

Ron Paz (Narayan Jyoti) yra ThetaHealing meistras, apdovanotas ThetaHealing mokslo sertifikatu, itin artimas ThetaHealing įkūrėjos Viannos Stibal mokinys, mokytojas, gydūnas ir muzikantas.