KIEKVIENAS ČIA-BURTININKAS

Norintiems pokyčių, naujų atradimų svarbu būti pasirengus prisiimti atsakomybę už viską, ką veikiate savo gyvenime: ar tai pyktis, džiaugsmas, gėris ar blogis, pragaras ar rojus. Kai suprantate, kad jūs esate visko, kas vyksta su jumis priežastis, kai ši atsakomybė yra suvokta ir priimta, mintys pradeda keistis. Būkite atviri naujoms galimybėms!

Štai jums turbūt gerai žinomas labai senas Indijos pasakojimas: Vienas žmogus keliavo ir netikėtai pateko į rojų. (Kažkada Indijoje rojus buvo suprantamas kaip norus išpildantis medis. Kai tik atsisėdi po tokiu medžiu, bet koks noras tuoj pat įvykdomas. Nėra jokio vėlavimo, nėra laiko tarpo tarp noro ir norimo realizavimo.)

Šis žmogus buvo labai pavargęs ir atsigulė pamiegoti po tokiu norus įvykdančiu medžiu. Atsibudęs pajuto stiprų alkį ir pagalvojo:
– Jaučiuosi labai alkanas. Norėčiau gauti iš kažkur maisto.

Ir iš karto iš niekur atsirado maisto. Tiesiog atplaukė oru, labai kvepiantis, šviežias maistas. Žmogus buvo toks alkanas, kad net nepradėjo mąstyti iš kur ir kaip šie skanumynai atsirado, ir iš karto pradėjo valgyti, o maistas buvo toks gardus …

Tuomet, kai pasisotino, jis apsižvalgė aplink. Dabar jis jautė pasitenkinimą. Ir jam kilo kita mintis:
– Jei tik kažko atsigerti …

Rojuje nėra draudimų, nedelsiant pasirodė nuostabus vynas.
Gulėdamas medžio šešėlyje ir ramiai gurkšnodamas vyną, švelniai gaubiamas vėsinančio rojaus vėjelio, jis ėmė stebėtis:
– Kas čia vyksta? Gal aš miegu? O gal čia yra kokių nors vaiduoklių, kurie su manimi krečia pokštus?

Ir pasirodė vaiduokliai. Jie buvo baisūs, žiaurūs ir priešiški – būtent tokie, kokius jis juos įsivaizdavo. Žmogus sudrebėjo ir pagalvojo:
– Dabar jie tikrai mane nužudys.

Ir jie nužudė jį.

Šis pasakojimas pilnas didžios prasmės. Jūsų protas yra troškimus pildantis medis, ir, ką jūs bepagalvotumėte, anksčiau ar vėliau tai bus įvykdyta.

Kartais laiko intervalas toks, kad jūs visiškai pamirštate, kad jūs to norėjote, ir jūs negalite rasti šaltinio, nuo kurio viskas prasidėjo. Bet jei pažvelgsite giliau, jūs pamatysite, kad jūsų mintys sukuria jus ir jūsų gyvenimą. Jos sukuria jūsų rojų, jos sukuria jūsų pragarą. Jos kuria jūsų kančias, taip pat ir džiaugsmą.

Jos sukuria blogį ir gėrį … Kiekvienas čia – burtininkas, kiekvienas – savo gyvenimo kūrėjas. Kiekvienas suka ir audžia aplink save stebuklingą pasaulį … ir kartais pasijaučia supančiotas, kaip voras pagautas savame voratinklyje.

Niekas jūsų nekankina, išskyrus jus pačius. Kai tai suprantate, viskas pradeda keistis. Tuomet jūs galite paversti savo pragarą į rojų. Viskas yra jūsų atsakomybėje.

Ar pasiruošę kurti rojų čia ir dabar?

su meile
Inga

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form