fbpx

KAS JUMS IŠ TIESŲ SVARBU?

supynes

– Visiškai neturiu laiko užsiimti kūrybine veikla: dirbu per tris darbo vietas, gyvenimas yra siaubingai sunkus, gyvenu su partneriu, turiu tiek daug veiklų. Be galo noriu ramiai kurti muziką/rašyti eiles, siuvinėti, megzti ir kad visiškai niekas manęs netrikdytų, bet man nuolat trūksta laiko…

– O ko jūs esate pasiruošę atsisakyti, kad galėtumėte gyventi tokį gyvenimą, apie kurį tariamai svajojate? Kodėl apsimetate, kad muzikos kūrimas / eilių rašymas / siuvinėjimas ir pan. yra svarbiausias dalykas jūsų gyvenime, jei jūsų gyvenimas priklauso kitiems darbams ir tikslams?

Tai, ką veikiate kiekvieną dieną, sudaro jūsų gyvenimą. Jei jūsų didžiulė svajonė visiškai neturi vietos jūsų kasdieniame gyvenime, tai yra kažkas už ją svarbesnio: galbūt pasimatymai su draugais, mylimas serialas, knygos skaitymas, namų ruoša…..

Vienintelis būdas suvokti save yra nustoti apgaudinėti save. Paroje yra 24 valandos. Peržvelkite jas, kam daugiausia įprastai skiriate laiko, energijos? Paklauskite savęs, kas jums iš tiesų svarbu ir kas ne šiame gyvenimo periode. Tiesiog atsakant į šį klausimą galite atrasti laiko ir energijos savo tikrųjų svajonių realizacijai.

su meile
Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form