fbpx

Kam padovanoti šilumą?

kam padovanoti siluma
Kažkada giliai tikėjau, kad gerumo, meilės ir švelnumo magija gali atšildyti net šalčiausias širdis. Buvau įsitikinusi, kad jei šaltas sielas apipilsiu šiluma, jų ledinė išorė neišvengiamai ištirps. „Tai gamtos dėsnis, – pagalvojau, – kuo šiltesnis oras, tuo greičiau dingsta ledas.
Tačiau laikui bėgant, supratau, kad ne kiekviena sušalusi širdis turi atitirpti ir ne kiekviena nederlinga žemė turi žydėti. Kai kurios sielos yra tarsi amžini ledynai, tūkstantantmečiais nepaliesti permainų. Kad ir kiek šilumos išlietume ant jų, jų šaltas elgesys išlieka nepakitęs.
Išmokau įžvalgumo meno, išminties atpažinti, kada galiu suteikti savo šilumą, o kada leisti vienatvei būti jų palydovu. Supratau, jog ne kiekviena širdis trokšta ryšio ugnies ir ne kiekviena dvasia trokšta šilumos šokio. Kai kurie savo amžiname šaltyje randa savitą komfortą, ramybę, kuri egzistuoja, kai nėra išorinės šilumos.
Tai nėra nei gėrai nei blogai; tiesiog svarbu pasirinkti kelius, kurie atitiktų mūsų pačių egzistavimo ritmą. Šie žmonės su savo sustingusiu kraštovaizdžiu gyvena taip, kad nereikėtų atšildyti kitų meilės. Ir tai visiškai gerai.
Tad, nebrukite savo brangios šilumos tiems, kurie šoka šaltyje be drebulio. Vietoj to nukreipkite savo energiją tiems, kurių širdys rezonuoja su jūsų gerumo melodija. Yra daugybė sielų, ieškančių šilumos, kurią galite pasiūlyti, širdžių, laukiančių, kol pražys švelniame jūsų meilės glėbyje.
Gyvenimas nėra skirtas tam, kad ištirpdytų ledynus, kuriems labiau patinka vėsa. Apimkite jums artimos šilumos grožį ir leiskite savo gerumo energijai rasti savo namus širdyse, kurioms jos tikrai reikia. Taip darydami atrasite harmoningą pusiausvyrą – šokį tarp šilumos ir vienumos, leidžiantį jums ir kitiems klestėti unikaliuose egzistavimo kraštovaizdžiuose.
💕 Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ