fbpx

KAIP VISKĄ SUSPĖTI?

ziuriu i toli

Žmonės dažnai ateina pas mane klausdami šio smagaus klausimo.

– Ar esate tikri, kad viskas, ką norite atlikti, turite padaryti jūs?

– O, taip būtinai viską! Kaip gi kitaip? Darbe ataskaitoms pateikti terminas nustatytas, ir namus sutvarkyti turiu, ir grįždama iš darbo užbėgti į parduotuvę maisto, ir vakarienę paruoši šeimynai, o dar nelygintas vyro marškinių kalnas laukia, juk ir jį reikia suruošti į darbą.

Aš jus nuvilsiu, laiko planavimas jūsų gyvenime nėra tai, kaip į maišą vadinamą “Para” sukišti nesutalpinamą ir išplėsti paros laiką nuo 24 valandų iki 30 …

Pirmiausia tai susiję su tuo, kaip nedaryti to, kas nėra būtina. Ir tik tada apie metodus, kaip suspėti viską, kas liko.

Jei nuodugniai, sąžiningai ir nešališkai išanalizuosite visą sąrašą užduočių, kurias ketinate atlikti šiandien ir palyginsite šį sąrašą su savo asmeniniais tikslais, pamatysite, kad didžiąją dalį užduočių bus galima priskirti sričiai „Nesvarbu man ir mano ateičiai“.

Kodėl šios užduotys vis dėlto yra jūsų sąraše? Tai atskiras ir platus klausimas. Galiu pasufleruoti, jog tarp daugybės priežasčių, kodėl savo laiką skiriate kitų žmonių užduotims atlikti ir įdomiausia, kad ne visada jiems tai yra iš tiesų būtina, dažniausiai pasitaikančios yra:

– jūsų artimųjų, giminaičių, draugų, manipuliacijos;
– jūsų noras būti geram visiems;
– jūsų “misionieriavimas” ir noras padaryti visus laimingus.

Kai išdrįsite pašalinti visa tai, kas „nereikalinga man ir mano ateičiai“, arba jei kalbame apie darbą „nebūtina man ir mano karjerai“, tada pamatysite, kad darbų lieka ne tiek ir daug.

Ir jūs jau galėsite juos lengvai paskirstyti!

su meile
Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form