fbpx

Kaip tapti giluminio darbo su pasąmone meistru?

kaip tapti meistru

Kartą, kai vedžiau eilinę paskaitą universitete, į auditoriją sugužėjo nauja studentų grupė. Vienas iš jų iškart įniko į savo sąsiuvinį ir su dideliu įkvėpimu pradėjo kažką piešti. Tuo metu aš vedžiau diskusiją su visa grupe aiškindama temą. Jaunuolis liko savo kūrybos sraute. Per pertrauką smalsumas nunešė mane prie jo ir paklausiau:

– Ką jūs piešiate su tokiu įkvėpimu?

Mačiau, kaip vaikino viduje vyksta kova su savo mintimis ir baimėmis: parodyti ar ne; atsakyti ar ne; jei atsakyti, tai kaip. Per tas sekundes aš tiesiog stovėjau šalia ir šypsodamasi siunčiau jam besąlyginę meilę.

– Nieko … Aš tiesiog piešiu bet kokias nesąmones ….“ – sušnabždėjo jaunuolis, parodydamas piešinį.

Aš nuščiuvau nustebusi: pamačiau automobilį, kurio dar nebuvau mačiusi Žemės planetoje, ir koks štrichas, forma.

– Ir jūs sakote, kad tai nesąmonė?

– Na, taip … aš juk nemoku piešti

– O kas tau tai pasakė? – čia mūsų pokalbis perėjo prie “tu”.

– Ai, antroje klasėje nauja mokytoja žvilgtelėjusi į mano piešinį priešais visą klasę pasakė, kad tokių medžių ir paukščių nebūna.

– Kaip manai, kodėl priėmei jos žodžius už tiesą?

– Na, ji – juk mokytoja! Suaugusi. O mama visada sakydavo, kad vaikai turi paklusti suaugusiesiems, nes jie visada žino geriau.

– Ir kaip pasikeitė tavo santykiai su mokytoja, kai nustojai piešti keistus medžius klasėje?

– Gavau dešimtukus, buvau laimingas, mokytoja sakė, kokie mes geri.

– O jei žinotumei, kad gali džiaugtis, džiuginti kitus, būti geru žmogumi, niekam neribojant tavo kūrybiškumo, tavo gebėjimų, ką darytumei?

– Aš?! ….. Aš kurčiau tiltų konstrukcijas!

– Ar pasiruošęs visus šiuos vaikystės draudimus, pašaipas, nuoskaudas, smerkimus palikti praeityje? Ar pasiruošęs pats spręsti, kaip kurti savo realybę?

– Taip, – su įkvėpimu atsakė jaunuolis.

Po šio pokalbio – Thetahealing sesijos jis pradėjo kurti stebuklus: piešti, eksperimentuoti su visokiomis konstrukcijomis. Apgynė daktaro disertaciją, dabar dirba viename šauniausių pasaulio universitetų, kur piešia ir projektuoja unikalias konstrukcijas. Trumpai tariant, iš bjauraus ančiuko išaugo į nuostabią gulbę.

Ar norite tapti giluminio darbo su pasąmone meistru? Lengvai įkvėpti kitus transformacijoms, net kai kiti nežino, kad jūs jiems vedate teta sesiją?

Tada Thetahealing kursas “Giluminiai kasinėjimai” internetu – būtent jums. Nes man giluminiai pasąmonės kasinėjimai yra lengvas besąlyginės meilės šokis. Tiesiog leiskite sau panirti į jį, žinodami ir naudodami visus Thetahealing instrumentus.

💞Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form