fbpx

Kaip priimti savyje esančią stiprybę?

kaip priimti savyje esancia stiprybe
Neleiskite pasauliui jūsų padaryti kietais, įsiveržusiais. Pagalvokit apie tai – akmenys žinomi dėl savo kietumo, tiesa? Ar žinote, kas vyksta su jais? Jie dūžta. Jie subyra. Jie susidėvi. Tačiau vanduo yra švelnus. Jis juda, lenkiasi, prisitaiko ir žinote? Keliaudamas jis kerta kalnus! Elkitės kaip vanduo. Susidūrę su netikėtais gyvenimo iššūkiais, netapkite rieduliais; vietoj to tekėkite kaip upė!
Neleiskite, kad skausmas sukeltų jumyse neapykantą. Mes visi susiduriame su skausmu, ir kartais gali atrodyti patraukliau pasiduoti neapykantos jausmams. Tačiau neapykanta sveria daug. Toks jausmas, lyg vilktum su savimi maišą, pripildytą akmenų. Turiu omenyje šiurkščius, abrazyvinius akmenis, o ne brangius, parduodamus papuošalų parduotuvėse. Leiskite skausmui virsti atjauta. Naudokite ją norėdami geriau suprasti kitus, užmegzti gilesnius ryšius ir sukurti tiltus, o ne kliūtis.
Neleiskite kartumui atimti jūsų saldumo. Kartumo jausmas yra panašus į nuodų vartojimą ir tikėjimąsi, kad kitas asmuo prisiims pasekmes. Neverta stengtis. Jūsų stiprybė slypi jūsų saldume! Tai apibrėžia jūsų esmę. Tai slaptas ingredientas, leidžiantis išsiskirti įtampos pilname pasaulyje. Išsaugokite tą saldumą ir paskleiskite jį kaip konfeti Naujųjų metų išvakarėse!
Didžiuokitės tuo, kad nepaisant skirtingų kitų nuomonių, jūs tvirtai tikite grožiu, taika, lygiaverte bendryste. Aš rimtai, ar jūs kada nors matėte saulėlydį? Ar patyrėte jo apkabinimo šilumą? Ar kada nors juokėtės taip stipriai, kad net prunkštėte? Tai yra gyvenimo grožis! Laikykitės šio įsitikinimo taip pat tvirtai, kaip vaikas laiko savo mylimą žaislą. Tiesa ta, kad tikrai egzistuoja grožis, taika, lygiavertė bendrystė, ir jie prieinami absoliučiai kiekvienam. Kartais turime nepamiršti pakelti galvos nuo telefonų ir iš tikrųjų tai pamatyti su švelnumu savyje.

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ