fbpx

KAIP GRĄŽINTI ŽMONOS MEILĘ?

zmonos meile

Savaitgalį dirbau su santuokoje ilgus metus gyvenančia pora, susitikimo iniciatorius buvo vyras. Jis nori subalansuoti santykius, bet nesupranta kaip.

Jis viską daro dėl šeimos (jo manymu), uždirba pinigus, neūliavoja, geras šeimos žmogus, nesupranta, ko dar reikia. Tačiau žmona jo atžvilgiu atšalo, nebe tokia nuoširdi, nekalba apie meilę. Bendravimas vyksta tik buitiniais reikalais, ką nupirkti iš parduotuvės pakeliui namo, už ką reikia sumokėti ar reikia išnešti šiukšles.Tik apie reikalus, nejaugi nebemyli?

Žmona sėdi šalia ir atsidūsta, kai vyras pasakoja apie tai, kaip jis stengiasi dėl šeimos ir prasitaria, kad nejaučia vyro palaikymo (kaip bebūtų keista, vyras įsitikinęs, kad tik tuo ir užsiima).

Mes pradedame aiškintis, ką kiekvienam reiškia rūpestingumas ir palaikymas. Pasirodo, kad jam rūpestingumas – kad šeima būtų aprūpinta, tai: mokesčiai už gyvenamą erdvę, maistas, būtini rūbai jam, žmonai ir vaikams. Visą gyvenimą jis taip gyveno: tėvas dirbo, mama užsiėmė namų ruoša.

Čia žmona pralinksmėjo ir sako:
– Tame ir esmė, namų ruoša! Jaučiuosi aptarnaujančiu personalu. Be to, kad dirbu įmonėje, namuose kasdien gaminu maistą, valau kambarius, rūpinuosi vaikais. Aš nesu prieš visa tai, bet mano vyras tai laiko savaime suprantamu dalyku. Tiksliau, jis to visai nepastebi. Bet aš juk tai darau.

Paaiškėjo, kad moteris nori, jog jis pamatytų jos veiksmus, kuriuos ji atlieka kiekvieną dieną. Ji nejaučia, kad jis kažką daro dėl jos. Ji nejaučia, kad jis ją myli.

Vyrai dažnai pripranta prie žmonos kaip aptarnaujančio personalo ir laiko tai savaime suprantamu dalyku, tačiau visi buities reikalai yra tikri darbai, kuriuos moterys daro kiekvieną dieną nuo senų senovės, mielieji vyrai – jums.

Taip pat, kaip jūs parnešate mamutą ir norite pamatyti susižavėjusį žvilgsnį, taip ir moteriai to reikia.

Ar norite, kad žmona jus suprastų, kad taptų graži, madinga, linksma ir meili, tada pirmyn:
– Dažniau kalbėkite žmonai palaikančius žodžius. Viskas paprasta: norite, kad jus girtų – pradėkite pirmi už bet kokią smulkmeną, pagal jūsų supratimą.
– Kiekviena moteris nori girdėti: “kokia tu nuostabi, koks aš laimingas, kad tu esi šalia!” Jai tiesiog svarbu jausti, kad jos pastangas brangina.
– Nelyginkite žmonos su kitomis moterimis, su mama taip pat. Visoms norisi jaustis nuostabiomis ir unikaliomis be lyginimų.
– Dėkokite žmonai. Išreikškite susižavėjimą, dovanokite gėlių. Ir taip kiekvieną dieną. Nebūna per daug pagyrų poroje.
– Darykite siurprizus, kad ji nusišypsotų. Padėkite buityje, išvalykite kambarius, pagaminkite skanią vakarienę. Išreikškite iniciatyvą, nupirkite bilietus į teatrą, organizuokite laisvalaikį be vaikų.
– Flirtuokite su savo žmona. Elkitės taip, kad ji prisimintų, kad jūs – jos vyras, ne tik šeimos narys ir vaikų tėvas.

su meile
Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form