fbpx

KAIP BLOKUOJAME VISATOS DOVANAS?

priimkime dovanas

Šiandien apie pagrindinę kliūtį, kurią turi labai daug žmonių. Ji blokuoja gerovę ir sėkmę beveik visose gyvenimo srityse! Kas tai?

Atsakymas: negebėjimas priimti!
Tai yra vidinis žmogaus pasąmoninis nenoras priimti ką nors į savo gyvenimą.

Paprastas pavyzdys. Kai nešate dovanas žmonėms, vaišinate kuo nors, padedate, tik vienetai iškart priima visa tai su dėkingumu. Dažniausiai galima išgirsti: “Na ką jūs! Už ką? Nereikėjo! Nevertėjo ir pan.”. T.y., iš esmės, jūs darote gera žmonėms ir jie mandagiai jums sako: „Ačiū, bet nereikia“.

Problema ta, kad mes išmokome gerai duoti, bet mes nesugebame priimti ir skinti savo dovanų, darbų vaisių. Net į „ačiū“ mes atsakome ne „prašau“, bet „nėra už ką!“

Jūsų vidinė būsena perduodama pasauliui, pasireikšdama smulkmenose. Ir tai, ką transliuojate – tą ir gaunate. Jei nežinote, kaip priimti elementarų, mažą žmonių dėkingumą, tada kaip priimsite didžiules Visatos galimybes ir dovanas?

Pradėkite priimti visą gėrį, kuris ateina į jūsų gyvenimą! Jau nuo šiandien! Atverkite savo širdį bet kokioms jums skirtoms dovanoms ir dėmesingumo ženklams.

Užleido jums vietą troleibuse ar autobuse – nusišypsokite ir atsisėskite, nesvarbu kad tik kelias minutes teks pasėdėti. Vaišina kuo nors, kas jums patinka – priimkite su dėkingumu. Jei nori jums ką nors padovanoti – nuostabu! Nuo šios dienos apsieikite be kokektiškų: „oi, nereikėjo“, „oi, nevertėjo“, „kodėl taip išlaidavote“. Tik dėkingumas! Tik priėmimas!

Ir kuo labiau atsivers jūsų širdis priėmimui, tuo labiau pasauliui skleisite dėkingumo energiją. Ir pradės vykti stebuklai! Jūs, kaip magnetas, pradėsite pritraukti naujas galimybes užpildytas laime.

Svarbiausia, dėkokite Dievui už kiekvieną dieną, už kiekvieną galimybę, už kiekvieną palaiminimą ir už kiekvieną džiaugsmą, už gyvenimą, už kvėpavimą, už galimybę jausti, duoti ir priimti.

Šis paprastas dalykas atvers jums daugybę durų, o palaiminimų srautai įsiplieks jūsų gyvenime!

Inga Heron

P.s. Ir prašau, kai jums taria „ačiū“, atsakykite su džiaugsmu „Prašau“

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ