fbpx

KAIP AŠ NAIKINU SVAJONES

naikinu svajones
Tais laikais, kuomet ThetaHealing technikos dar nebuvau pažinęs, svajonės man egzistavo kaip malonūs atsipalaidavimo laukai, kur galėjau nukeliauti ir mintimis pabūti džiugiose emocijose. Mintimis pabūti ir išgyventi. Sakoma, kad smegenims nebūtina, kad tai kas išgyvenama vyktų realybėje. Galima gerai įsivaizduoti tarsi tai jau yra ir tokiu būdu „apgauti“ smegenis.
Dabar svajonės man turi visai kitokią reikšmę. Kai tik išlenda viena iš senųjų svajonių, kuriose anksčiau plaukiodavau atsipalaiduodamas, tuoj griebiu ją už ragų.
PATIKRINIMAS Nr. 1 – EGO filtras
Klausiu savęs, ar ši svajonė yra iš ego? Kodėl noriu, kad taip nutiktų? Ar tada į mane kitaip žiūrės kiti? Galėsiu pasipuikuoti pasiekimais? Mane garbins?
Jei atsakau sau TAIP, tuomet išsprendžiu su tokia svajone susijusį egocentrišką pasąmoninį įsitikinimą. Po to tokia svajonė sunaikinama ir niekada daugiau nebegrįžta.
Jei atsakau NE, tuomet vyksta antrasis patikrinimas.
PATIKRINIMAS Nr. 2 – apribojimai
Klausiu savęs, kas mane stabdo nuo šios svajonės įgyvendinimo? Kodėl ji ligi šiol dar nesirealizavo? Tokiu būdu išsitraukiu iš pasąmonės visą sąrašą apribojančių pasąmoninių įsitikinimų, kurie ligi šiol neleido svajonei realizuotis. O tada dirbu su šiais įsitikinimais kol visus transformuoju, ir tada svajonė išsipildo.
Tokiu būdu svajonė sunaikinama – ji tampa realybe. Apie tai daugiau nebesvajoju. Tai tiesiog tampa kažkuo, ką panorėjęs bet kada lengvai galiu vėl realizuoti. Tarsi norėčiau nueiti į savo mėgiamą restoraną ir suvalgyti mėgstamiausią patiekalą.
Sakysite, kam naikinti svajones – juk svajoti yra taip smagu?! Patirtis rodo, kad svajonių šaltinis yra neišsenkamas! Įgyvendinus vienas, iškart ateina kitos. Jos dar labiau jaudina, įkvepia augimui, realizacijoms! Svajonės augina mus!
Tad svajokime drąsiai, realizuokime svajones ir aukime!
Vladas Sapranavičius

 

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form