fbpx

KAI PAMATYSITE SAVO TIKRĄJĮ VEIDĄ, JUS APIMS BEGALINIS DŽIAUGSMAS

Inga Heron

Dievas kiekvienam iš mūsų davė tam tikrą tikslą, bet mes visiškai pamiršome savo misiją. Mes net pamiršome, kodėl esame čia. Mes gyvename giliam užsimiršime ir vadiname tai gyvenimu. Ir, pamiršę apie viską, laikome save protingomis būtybėmis!

Gal jau verta pabusti? Mes visi esame čia su tam tikru tikslu. Kiekvienas iš mūsų esame čia, kad dainuotume, šoktume, žaistume, mėgautumęsi aromatais. Bet tai įmanoma tik tada, kai suprantame save, kai pažvelgiame į pasaulį savo akimis, o ne kitų.

Iki šiol daugiausia viskas, ką žinote apie save, atėjo pas jus iš kitų žmonių. Kažkas pasakė, kad esate labai gražus žmogus, ir jūs tikite juo. Kažkas pasakė, kad esate labai protingas, ir jūs tikite juo. Dar kažka paminėjo, jog esate stuobrys, ir juo tikite. Vienas pasakė vieną dalyką, kitas pasakė kitą, ir susirinkote visus apibūdinimus. Jūs patys nieko nežinojote apie save. Jūs žvelgiate į save veidrodyje, bet veidrodis atspindi tik kaukę. Ieškant savo tikrojo veido, vertėtų pažvelgti į savo gelmę. Tik savo vidinėje ašyje jūs galite pamatyti save tikrąjį.

Kai tik pamatysite savo tikrąjį veidą, būsite priblokšti didelio džiaugsmo, jus užvaldys palaima. Ir suprasite, kad jūsų egzistavimas nėra atsitiktinis, kad Dievas davė jums tikslą, kad jūs kasdien skleidžiate nepaprastai svarbią žinią ir kad jūs esate reikalingi bei dalyvaujate dideliame plane ir vykdote savo misiją. O tai sukuria džiaugsmą, sukuria ramybę jūsų sieloje.

su meile
Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form