fbpx

KAI NUKRYPSTAME NUO SAVO AŠIES

apkalbos

Kai esate užsiėmę diskutuodami apie kito žmogaus gyvenimą, jūs paliekate savo vidinį centrą. Jūs kitų žmonių asmeninius reikalus iškeliate virš savo.

Todėl mylinti Visata pradeda pritraukti jūsų dėmesį paspausdama raudonus mygtukus. Pradedant nuo mažų dalykų ir priklausomai nuo jūsų reakcijos, kyla vis sunkesnių situacijų ir problemų, kad atkreiptumėte dėmesį į save, į savo gyvenimą, į savo centrą.

Pateiksiu pavyzdį iš klientės gyvenimo.

Moteris labai mėgsta savo šeimą. Ji mėgsta savo kaip žmonos, mamos ir namų šeimininkės vaidmenį.

Bet ji mėgsta ir papletkinti. Didžioji dalis jos mąstymo proceso yra užimta kaimynų, draugių, kolegų gyvenimų apkalbomis.

Kai ji pernelyg įsijaučia į kitų žmonių reikalus, Visata vedina jos pasąmonės, jos „sugrįžimui“, sukuria nemalonų įvykį – šaldytuvo gedimą.

Jei tai nepadeda, įvyksta kažkas rimčiau. Jei tai neveikia, kyla trečioji problema – jos vyras suserga.

Šeimos gerovė – jos raudonas mygtukas.

Tikslas buvo pasiektas – moteris grįžta į savo centrą, pereina prie žmonos vaidmens ir rūpinasi savo šeima.

Kitas pavyzdys.

Žmogus, sėkmingai dirbantis savo profesijoje, nuolat kritikuoja savo darbuotojų veiksmus, užuot susikoncentravęs į savo asmeninį augimą.

Staiga jis atsiduria situacijoje, kur jis pats turi patvirtinti savo profesionalumą. Jis praranda darbą, šeima lieka be nuolatinių pajamų. Žmogus nustoja lįsti į kitų žmonių reikalus, nes jis yra užsiėmęs savimi.

Dvasiniu požiūriu tai nėra bausmė už teisimą ir apkalbas. Visata remdamasi žmogaus pasąmonės programomis tokiu būdu grąžina jį į save. Apsuka 180 laipsnių, kad jis atkreiptų dėmesį į save.

Jei nusprendėte gyventi sąmoningą gyvenimą, pagal dvasinius dėsnius, tai nereiškia, kad tuoj pat atsisakysite pletikinimų ir teisimo.

Nevisada taip paprasta panaikinti šį įprotį. Aplinka lyg tyčia vis bando įtraukti į šią matricą, jei pasiduodate tam grįžtate į senąjį mąstymą.

Bet jei vertinate rezultatus, kuriuos gavote kelyje į dvasinę pilnatvę, jūs neleisite, kad smerkimas ir apkalbos nuneštų jus atgal.

O jums lengvai pavyksta nesmerkti ir neapkalbėti kitų?

su meile
Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form