fbpx

Kai išaušta metamorfozė

kai isausta metamorfoze
Vieną dieną kaip švelnus saulėtekis išauš suvokimas, nušviesdamas gilią tiesą, kad gyvenimas klostosi tobulai tiksliai, tarsi vedamas nematomos rankos. Išaiškės trumpalaikės aplinkinių ir jūsų pačių emocinių ir fizinių būsenų šaknys. Ir tai suvokus, išsisklaidys bet koks užsispyrimas gyventi praeitimi ar ilgėtis sunkiai suvokiamos ateities.
Pripažinsite, kaip nereikšminga investuoti savo brangų laiką į ne savo svajones ir nepagrįstą liūdesį dėl nepataisomų dalykų. Stabtelėsite ir apmąstysite žodžius, kuriuos paleidote vėjais, ir tuos, kuriuos laikėte per arti savo širdies. Pagalvosite apie duris, kurias plačiai atvėrėte nepažįstamiesiems, ir apie brangias sielas, su kuriomis nesąmoningai atsisveikinote.
Priimsite būtinybę keistis. Išsilaisvinsite nuo kiekvieno jausmo naštos, atsisakysite lūkesčių ir išsilaisvinsite nuo apgailestavimų sunkumo. Vietoj to, ugdysite gilų priėmimą to, kas yra jūsų. Pasitikėsite natūralia gyvenimo eiga, kur likimas klostosi jūsų tikruoju ritmu, o praeitis liudija jūsų įgytą galią.
Tai suprasdami, prašau, raskite jėgų šiai metamorfozei. Išmokite įžvalgiai naršyti gyvenimo koridoriuose, atpažindami bei apkabindami giminingas sielas ir atskirdami tuos, su kuriais ne pakeliui jūsų kelionėje. Leiskite vidinei stiprybei tapti jūsų kompasu, leidžiančiu kiekvienam patyrimui auginti jus nestabdant jūsų sielos, nes kas jau kas, o ji tikrai žino, jog laimės raktas slypi ne kiekvieno likimo vingio suvaldyme, o nenuspėjamos gyvenimo kelionės grožio suvokime.
💕 Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ