fbpx

KĄ MATOTE VEIDRODYJE?

atspindys

Be galo daug žmonių jaučiasi nelaimingi todėl, kad, kaip jie mano, jie nėra mylimi, nepalaikomi, nepriimami, negerbiami. Viduje toks žmogus nepalaiko pats savęs, negerbia, nepriima savęs tokio, koks jis yra, ir tikisi, kad kiti žmonės jį užpildys, kad tai padarys už jį. Kitų veiksmuose ir žodžiuose jie skaito nepagarbos ir nepripažinimo požymius, kaip veidrodyje.

Mes negalime pamatyti to, ko nėra mumyse. Tai, kuo mes užpildyti, atsispindi išoriniame pasaulyje. Jei esate užpildyti nuodais – pasaulis yra nuodingas jums. Jei vaikščiojate apsivilkę dygliuotais rūbais su viduje esančiais dygliais susižeidžiate liesdamiesi prie pasaulio, nesvarbu, kokio švelnumo jis yra.
Į kitų žmonių ranką įdedate termometrą, kad sužinotumėte savo kūno temperatūrą – kas esate, ar esate geras ar blogas, ir anksčiau ar vėliau įsitikinkite, kad niekas to nežino.

Savęs priėmimo klausimo esmė glūdi ne leidime sau būti apgailėtinais, šlykščiais, kaip daugelis galvoja, bet iš tiesų pažinti save, pažinti visą save ir suvokti, ką davė jums jūsų prigimtis, ką iš jos padarė jūsų tėvai, ir ką darėte jūs su tuo ką jūsų tėvai padarė iš jūsų. Be savęs priėmimo, vystymasis neįmanomas, nes išvystyti galima tik tai, ką žinote, matote, jaučiate, atpažįstate ir priimate.

Tikras savęs priėmimas, kaip atspindys veidrodyje, rodo pasaulį kitokį – mylintį, gražų, gerą, dosnų.

Iš savęs priėmimo kyla aiškus neatskiriamo ryšio su išoriniu pasauliu pojūtis, jausmas, kad esate jo dalis, patyrimas savęs savo vietoje. Ir būdami savo vietoje, rasite viską savo vietose. Būdami vienybėje su pasauliu, o ne su juo kovodami, jūs lengvai surasite reikiamus žmones, išteklius, kurių jums reikia savirealizacijai ir gyvenimui. Kovojant su savimi ir pasauliu nėra tokios galimybės – visa jūsų dėmesį ir energiją sugeria kova.

su meile
Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ