fbpx

JEI JAUČIATĖS BLOGAI

aguonos

Jei jaučiatės blogai, žinokite: galite tai pakeisti akimirksniu!

Įsijunkite gerą muziką arba pradėkite dainuoti – tai pakeis jūsų emocijas ir pojūčius. Arba prIsiminkite kažką gražaus.

Kai pradėsite suprasti savo mintis ir jausmus, iš tikrųjų juos valdyti, pamatysite, kaip jūs patys sukuriate savo tikrovę. Tai jūsų laisvė ir jėga.

Jei sutelkiate dėmesį į trūkumą ar poreikį, kad neturite kažko, jei pastoviai aptarinėjate tai su šeimos nariais ar draugais, jei nuolat sakote vaikams, kad jums trūksta pinigų: „Mes neturime pinigų tam, negalime leisti sau,“ – jūs niekada ir negalėsite leisti sau, nes tokiu būdu jūs pritraukiate pageidaujamų dalykų trūkumą. Jei norite gyventi klestėjime, jei norite gerovės, sutelkite dėmesį į klestėjimą.

Pasakydami sau: „ Aš noriu smagiai pasivaikščioti“, – jūs tiesiog siunčiate į priekį nematomus elementus ir jėgas, galinčias suorganizuoti, jog jūsų pasivaikščiojimas būtų tikrai malonus. Kai prieš pasivaikščiojimą ar ėjimą į parduotuvę esate blogos nuotaikos, arba bijote kokių nors galimų nemalonumų, jūs siunčiate į priekį agentus, kurie sukurs jums kokių nors nesklandumų. Mūsų mintis ar, kitaip tariant, mūsų sąmonė visada veikia iš anksto „planuodama“ bloga ar gera.

Sukurkite kasdieninį įprotį iš anksto paglostyti kiekvieną būsimo gyvenimo įvykį savo mintimis. Nusiųskite Visatos jėgas į priekį, kad ir ką bedarytumėte. Pagalvokite, kaip norėtumėte pamatyti būsimą įvykį. Tada jūs sąmoningai kursite savo gyvenimą.

Kurkite tai ko norite, o ne, ko nenorite.

su meile
Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form