fbpx

IŠMINTIS GLŪDI PUSIAUSVYROJE

pusiausvyra

Jei negalite atsisakyti, pavyzdžiui, ledų, tada ledai jus valdo. Jei atribojate save nuo ledų, tada jie gali jus dvigubai stipriau valdyti. Nuo šiol diskomfortas dėl jų nebuvimo susimaišo su neapykanta ir kalte, jei visdėlto nepavyko atsispirti pagundai. Jei jūs visiškai neigiate ledus, tada jie jus pilnai valdo, nes jiems pavyko nugnybti gabalėlį jūsų realybės.

Taip pat ir su kitais norais: alkoholiu, seksu, cigaretėmis, pinigais, adrenalinu. Mesti rūkyti sunku ne dėl cheminės priklausomybės, bet dėl to, kad metantis rūkyti kur kas labiau priklauso nuo cigarečių nei rūkalius. Už demokratiją kovojantis opozicionierius niekada netaps laisvu piliečiu – jis yra kovos vergas. Priėmimas ir atmetimas yra tik priklausomybės metamorfozės.

Išmintis glūdi ne savęs apribojime, ne visiškoje askezėje, neigime, o pusiausvyroje. Jūs išsilaisvinate iš savo norų, kai palaikote vidinį komfortą, nepriklausomai nuo to, ar gaunate tai, ko norite, ar ne. Tokios laisvės grožis yra tas, kad esate nepažeidžiami.
Jūs tiesiog laimingi arba…laimingi.

su meile
Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ