fbpx

Išgydykite širdį darydami tai, kas jums patinka

isgydykite sirdi
Ar kada nors stebėjote, kaip draugai ar pažįstami įveikia depresiją, atsikrato žalingų įpročių ir numeta perteklinius kilogramus? Neseniai mano klientė išgyveno sunkias skyrybas ir šešias dienas per savaitę šokių dėka greitai atgavo gyvybingumą.
– Tam reikia tiek daug jėgų ir laiko! – šaukė jos aplinka, linguodami galvas, kartojo: „Gal tu apsėsta?
– Hmm, tikriausiai. Bet tai labai smagu, – sakė ji. – Aš taip myliu muziką!
Būdami įsitikinę, kad vėliau tai pavadins „manijos periodu“, artimieji nusprendė palaukti, kol ji nurims. Bet taip neatsitiko. Vietoj to, ji dar labiau džiaugėsi. Nepaisant išorinės kritikos ir abejonių, ji vis tiek ėmė šokti namuose. Ir po kelių mėnesių net didžiausi skeptikai pripažino, kad tai buvo puiki idėja. Konsultacijose ji jau džiaugsmingu balsu kalbėjo apie naujus planus. Žinoma, šokių dėka jos fizinė forma taip pat buvo puiki, ir vis dažniau girdėjosi, kaip ji švelniai niūniuoja po nosimi. Taigi vaidmenį atliko ne tik kūno mankšta, bet ir muzika.
Praėjus trims mėnesiams nuo šokių maratono namuose pradžios, klientė nusipirko sau sintezatorių – „tiesiog pakvailiojimui“. Po ketverių mėnesių pradėjo kažką kurti – „tiesiog, sau“. O po penkerių ji kasdien šiek tiek laiko praleisdavo prie klaviatūros. Grįžusi iš darbo ji tiesiog atsisėsdavo prie sintezatoriaus, kad atsipalaiduotų leidžiant pirštams kurti melodijos srautą. O paskui nuėjo ji į šokių pamoką. Ar verta paminėti, kad naujasis jos mylimasis taip pat labai mėgsta šokti?
Klientė išsigydė širdį darydama tai, kas jai patinka. „Ką aš norėčiau veikti?“ ji klausė savęs, o ne: „Ką man reikia daryti?“
O, ką jūs, padėję bent sekundei šalin visus „reikia“, norėtumėte veikti?
💕 Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ