fbpx

ESATE TEN, KUR NORITE BŪTI

Dažnai kai žmogus blogai atlieka savo darbą, jis pasipiktinęs teisinasi: „Ar žinote, kiek man moka?!“. Žinau. Mano nuomone, viskas yra paprasta: jei jums nepatinka darbas, nedarykite, keiskite. Ir taip visame kame. Veikite, o ne dejuokite.

Jei jūs nieko nedarote ir nekeičiate, vadinasi jums gerai. Būkite sąžiningi su savimi – jums gerai. Gera niurnėti. Gera skųstis. Gera kentėti. Gera būti auka. Gera, kai jūsų gaili. Gera, kai už jus nusprendžia ir atlieka kažką. Gera nieko nedaryti su savo gyvenimu. Ramu. Lengvai nuspėjama. Aišku. Tai yra jūsų komforto zona. Būti šiame “liūne” – jūsų komforto zona.

Visame tame yra prasmė. Bene didžiausia gyvenimo prasmė.
– Jei nebūsite auka, tai kas jūs?
– Jei nesiskųsite, ką darysite? Juk galų gale teks imtis kažkokios veiklos.
– Jei pašalintumėte šią prasmę: „Man tai nepakeliamai sunku, bet aš nešu savo kryžių“, kas liktų? Kur eisite be kryžiaus? Kaip jūs gyvensite be jo?

Nespręsti, nesiimti veiksmų taip pat yra sprendimas. Nieko nekeisti – tai taip pat yra pasirinkimas. Jei toks jūsų pasirinkimas, būkite su juo, atpažinkite jį, gaukite bonusus, mėgaukitės jais. Svarbu atminti, jog kiti neprivalo žaisti jūsų žaidimų.

Pripažinkite: jūs esate ten, kur norite būti.

nuoširdžiai su meile
Inga

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ